کاهش وزن عجیب
جک تورز یک جوان 21 ساله از کشور انگلستان است که موفق شده در طول یک سال 114 کیلو از وزن خود را کاهش دهد.

کاهش وزن جالب پسر جوان 216 کیلوگرمی

این روزها یکی از دغدغه های اصلی هر فردی رسیدن به تناسب اندام است که گاها شاید در اطرافیانتان مشاهده کرده باشید که برای رسیدن به این هدف از داروهای طبیعی و حتی داروهای شیمیایی عوارض استفاده می کنند که به سلامت اندام برسند و اما برخی از آنها حتی متوجه نیستند که با این کار خود می توانند آسیب های جدی ای در کلیه و کبد وارد کنند.
برخی از این مشکلات غیر قابل جبران هستند و می توانند تا پایان عمر انسان همراه او باشند اما این در صورتی است که اگر شما استفاده از این داروها را قطع کنید و یا از ورزش کردن به هر دلیلی خودداری نمایید، نه تنها به وزن قبلی خود باز نمی گردید بلکه فرم و شکل بدن شما به بدترین صورت ممکن تغییر خواهد کرد.
اما زمانیکه ما تصاویر قبل و بعد افرادی را که توانسته اند با استفاده از تمرین و رژیم غذایی مناسب و مطلوب کاهش وزن پیدا کنند، به میزان بسیار زیادی امیدوار می شویم و به خودمان تلقین می کنیم که ما هم می توانیم کاهش وزن داشته باشیم و به تناسب اندام برسیم.
اضافه وزن جک تورز

پسر جوان 21 ساله قبل از کاهش وزن 

کاهش وزن عالی پسر جوان در یک سال 

در اصل هیچ چیزی غیر ممکن و غیر محال نیست و می توانیم با تلاش به خواسته خود دست یابیم و این تنها به میزان اراده ما بستگی دارد.
برای مثال یک جوان 216 کیلوگرمی که به شدت دچار اضافه وزن بود توانست در طی اراده ای قوی و بی قید و شرط کاهش وزن را در خود اعمال کند و تبدیل به یکی از محبوب ترین های صفحات مجازی شود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
آقای " جک تورز " 21 ساله از انگلستان که به شدت دچار اضافه وزن بود، در طی اقدامی شگفت انگیز موفق به کاهش وزن 114.3 کیلوگرمی تنها در طی یک سال شود که این به نوعی همانند معجزه ای بزرگ است که توانست جان او را نجات دهد.
به گفته آقای تورز ،برای رسیدن به این وزن ایده آل سختی های بسیار زیادی را تحمل کرد که حتی وی از خوردن شکلات و چیپس و سایر تنقلات به مدت یک سال محروم بود و خوشبختانه وی توانست با اراده بسیار قوی خود کاهش وزن چشمگیری پیدا کند.
کاهش وزن عجیب و باورنکردنی

پسر جوان 21 ساله بعد از کاهش وزن بسیار عجیب

افتادگی شکم جک تورز بعد از کاهش وزن 

لازم به ذکر است که او کاهش وزنش را تنها به اراده ، ورزش و رژیم طلایی اش متکی است. اما از طرفی افرادی که به شدت چاق هستند پس از کاهش وزن متاسفانه با افتادگی پوست در تمام قسمت های بدن روبرو می شوند که بیشتری میزان در شکم است که آقای تورز با اراده نیز دچار این مشکل شد و با مراجعه به دکتر گفته شد تا باید جراحی پوست را انجام دهد تا او را از افتادگی پوست نجات دهند. وی برای خلاصی از این مشکل موظف به پرداخت 25000 دلار شد که با پرداختن این میزان هزینه می تواند از شر پوست های اضافه بدنش رهایی یابد.
اینک آقای جک تورز 21 ساله یکی از افراد محبوب اینستاگرامی شده است که بیش از 94هزار دنبال کننده دارد.

کاهش وزن عجیب و باورنکردنی پسر جوان

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی