کاوه رضایی

کاوه رضایی به پرسپولیس می رود!

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48751زمان مطالعه : 1 دقیقه
کاوه رضایی مهاجم تیم استقلال تصمیم دارد اگر لژیونر نشود، به تیم پرسپولیس بپیوندد تا زیر نظر برانکو کار کند.

کاوه رضایی شاگرد برانکو می شود

منصوریان با جدایی کاوه کنار آمده و نام 6 مهاجم را در دو لیست اول و دوم به باشگاه استقلال داده و اعلام کرده طبق اولویت یک نفر از لیست اول و یکی هم از لیست دوم جذب شوند.
با اینکه مدیران استقلال به تمدید قرارداد کاوه رضایی امیدوار هستند و روی حضور او در استقلال فصل آینده حساب باز کرده اند، به نظر می رسد کاوه هنوز تصمیمش برای ماندن در استقلال را نگرفته و احتمال جدایی او از این تیم وجود دارد. منصوریان با جدایی کاوه کنار آمده و دیروز نام 6 مهاجم را در دو لیست اول و دوم به باشگاه داده و اعلام کرده طبق اولویت یک نفر از لیست اول و یکی هم از لیست دوم جذب شوند تا در صورتی که کاوه رفتنی شد استقلال از کمبود مهاجم لطمه نخورد.

 

کاوه رضایی

برانکو می خواهد برای فصل جدید کاوه را به خدمت بگیرد

 استقلال از روز جمعه با مهاجمان مدنظر منصوریان مذاکره می کند. گفته می شود نام زهیوی، بیت سعید، تبریزی و منشا در این لیست به چشم می خورد.
گفته میشود کاوه رضایی که پیش از شروع لیگ، با پرسپولیسی ها به توافق رسیده بود، تصمیم دارد اگر لژیونر نشود، به این تیم بپیوندد تا زیر نظر برانکو کار کند. از طرفی دیگر سرمربی سرخ ها علاقه زیادی به مهاجم استقلال دارد و بدش نمی آید کاوه را برای فصل جدید به خدمت بگیرد.

کاوه رضایی به پرسپولیس می رود!

2.431
این مطلب مفید بود ؟1516
برگرفته از خبر ورزشی/ی
برچسب :
وبگردی