کاوه رضایی

کاوه رضایی با پیراهن راه راه تیم جدیدش + عکس

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1396کد مطلب : 51201زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاوه رضایی با حضور در باشگاه شارلوا بلژیک با مدیر ایرانی این تیم به توافق رسید و پیراهن راه راه سفید و مشکی تیم جدیدش را بر تن کرد.

کاوه رضایی از استقلال جدا شد

مهاجم استقلال بعد از یک فصل درخشان همراه این تیم تصمیم به جدایی گرفت تا لباس راه راه پوشان شارلوا بلژیک را بر تن کند. کاوه رضایی دو سال بعد از حضور در ذوب آهن فصل اخیر را با استقلال تهران سپری کرد که در مدت حضورش در این تیم با زدن 7 گل و دادن 7 پاس گل در لیگ برتر و 6 گل و یک پاس گل در لیگ قهرمانان عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای گذاشت.
او که به دلیل گلزنی در دربی برگشت فصل اخیر که منجر به پیروزی استقلال هم شد به محبوبیت بالایی نزد هواداران این تیم رسید در پایان فصل جزو گزینه هایی بود که علیرضا منصوریان برای نگهداشتنش در جمع آبی ها تاکید داشت و حتی عصر روز چهارشنبه نیز باشگاه استقلال اعلام کرد به زودی با کاوه رضایی تمدید قرارداد خواهند کرد.
کمتر از سه ساعت از خبر پیوستن سجاد شهباززاده به استقلال نگذشته بود که کاوه رضایی به یکباره در اینستاگرام خود اعلام کرد برای پیشرفت فوتبالی راهی فوتبال اروپا و شارلوآ بلژیک شده است. 

کاوه رضایی با پیراهن تیم جدیدش: 

 

کاوه رضایی

رضایی به تیم شارلوا بلژیک پیوست

کاوه رضایی

رضایی به تیم شارلوا بلژیک پیوست


رضایی با وجود درخشش در بازی های داخلی و آسیایی استقلال هیچوقت در فصل اخیر به تیم ملی دعوت نشد ولی حالا به دنبال فضایی جدید در فوتبال اروپا است تا بتواند نظر کارلوس کی روش را نیز جلب کند و بتواند یکی از نفرات در جام جهانی روسیه باشد.
کاوه روز چهارشنبه با حضور در باشگاه شارلوآ بلژیک با مهدی بیات، مدیر ایرانی این تیم به توافق رسید و پیراهن راه راه سفید و مشکی تیم جدیدش را بر تن کرد.
در فوتبال اروپا شارلوآ همانند یوونتوس لقب گورخرها را دارد. بازیکنان ایرانی ازجمله مهرداد میناوند، علیرضا امامی فر، محمدرضا مهدوی و داریوش یزدانی سابقه حضور در تیم شارلوآ بلژیک را داشته اند.

کاوه رضایی با پیراهن راه راه تیم جدیدش + عکس

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از ورزش سه/ی
وبگردی