کتک زدن بیمار

کتک زدن زن بیمار توسط پزشک لو رفت + فیلم

تاریخ انتشار : 10 تیر 1396کد مطلب : 52146زمان مطالعه : 2 دقیقه
کتک زدن بیمار توسط پزشک تبدیل به کلیپ جنجالی شد که به سرعت به دست رئیس بیمارستان رسید ، پزشک خاطی به طرز زشتی با گرفتن موهای سر بیمار او را از روی تخت بلند کرده و سیلی محکمی به او می زند.

سیلی و کتک زدن زن بیمارجوان توسط پزشک!

انتشار فیلمی از رفتار عجیب یک پزشک برای معاینه بیماری که ظاهرا بیهوش شده است باعث کنجکاوی کاربران برای دانستن واقعیت ماجرا شد ، واقعیتی که پزشک آن را رد کرده و کاملا ساختگی دانسته است.

زن جوانی که احتمال می رود اهل کشور هند یا پاکستان باشد بیحال روی تخت افتاده است و پزشک برای معاینه کنار او می آید ، رفتار پزشک کاملا با رفتار یک پزشک معمولی برای معاینه فرق دارد و بیشتر مشابه کسانی است که با شکنجه سعی در گرفتن اعتراف دارند. پزشک با گرفتن موهای سر زن بیمار سر او را بلند کرده و چندین بار سیلی محکمی روی صورت او می زند.

کتک زدن بیمار

عکس لحظه کتک زدن بیمار زن بیهوش توسط پزشک دیوانه

این لحظات پای پلیس را به ماجرا کشاند اما پزشک کاملا این ماجرا را رد کرد و گفت :من هیچ چیز در این مورد به یاد نمی اورم و هرگز چنین رفتاری با بیمارم انجام نداده ام.

زن بینوا دو روز پیش بعد از آنکه در حین آشپزی ناگهان غش کرده بود به این بیمارستان منتقل شد اما مردم روستای "بهمر" ادعا می کردند که او جن زده شده است و ارواح به او حمله کرده اند.

پزشک در حضور چندین دانشجوی پزشکی به اتاق آمده و شروع به معاینه عجیب و غریبش می کند ، فیلم کوتاهی که توسط گوشی موبایل یکی از حاضرین در اتاق ضبط شده است بعد از انتشار به دست رئیس بیمارستان رسید و ادعاهای دروغین پزشک را باطل کرد و رسیدگی به این پرونده را به طور قانونی وارد مرحله رسیدگی کرد.

کلیپ کتک زدن بیمار زن بیهوش در بیمارستان

کتک زدن زن بیمار توسط پزشک لو رفت + فیلم

3.321
این مطلب مفید بود ؟147
منبع : بخش خبری نمناک /ن
وبگردی