کتک کاری زنان عربستانی
در یکی از خیابان های شلوغ و پر تردد عربستان ویدیویی از جنگ و کتک کاری زنان عربستانی ثبت و در فضای مجازی منتشر شد که کاربران زیادی به آن واکنش نشان دادند.

کتک کاری زنان عربستانی در خیابان

اخیرا ویدیویی عجیب و غریب از عربستان سعودی تمام صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ در بر گرفت که توانست یکی از ویدیوهای جنجالی این روزها در صفحات مجازی شود که به طبع کاربران زیادی نسبت به آن از خود واکنش های زیادی را نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آیا تا به حال دعوا و نزاع های خیابانی زنان عربستان را مشاهده کرده اید؟! اخیرا ویدیویی عجیب و باور نکردنی از جنگ و جدال خیابانی زنان عربستانی در یک خیابان شلوغ و پر تردد توانست بیش از هزاران بار در طی چند ساعت اولیه از سوی کاربران مشاهده شود.

کتک کاری زنان در خیابان

کتک کاری زنان عربستانی در خیابان شلوغ

این ویدیو همان گونه که گفته شد در یکی از پر تردد ترین خیابان های عربستان در حین جنگ و جدال جنجالی 5 زن عربستانی ، توسط یکی از شهروندان این منطقه ثبت و ضبط شده است که بر خلاف تصور اولیه هر یک از شما نسبت به این صحنه دلخراش، اصلی ترین دلیلی که باعث جنجالی و دلخراش شدن این ویدیو شده است ، مادر عربستانی است که بارها و بارها کودک چند ساله یا چند ماهه خود را در دست می گیرد و سپس وی را به زمین پرتاب می کند.

همان گونه که در ویدیو می توان مشاهده نمود، زن عربستانی بارها و بارها تلاش می کند تا از خود در مقابل زن دیگری که به شدت او را مورد ضرب و شتم قرار داده است، به وسیله انداختن دختر بچه اش بر روی زمین دفاع کند.

این ویدیو توانست در طی چند ساعت اولیه پس از انتشار با هزاران بازدید روبرو شود و به طبع کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند و این مادر عربستانی را مادری بی مسئول دانستند.

ویدیو کتک کاری جنجالی زنان عربستانی

فیلم کتک کاری شدید زنان عربستانی در اتوبان

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : فیلم جالب
وبگردی