کت و شلوار دامادی
کت و شلوار دامادی مهمترین خرید آقا داماد برای مراسم عروسی است که برای انتخاب آن نکات مهمی را باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکاتی درباره انتخاب کت و شلوار دامادی

معمولا همه تلاش ها در مراسم عروسی برای این است که عروس خانم به بهترین و زیباترین شکل دیده شود اما این تصور کاملا اشتباه است و خوشتیپ بودن آقا داماد هم اندازه عروس خانم مهم است و باید در خرید کت و شلوار دامادی حسابی دقت و سلیقه به خرج دهید. شاه داماد برای انتخاب کت و شلوار دامادی باید به نکات ریزی توجه کند که یکی از این نکات این است که کت و شلوار آقا داماد باید با کت و شلوار بقیه آقایان مهمان فرق داشته باشد.

انتخاب کت و شلوار مناسب هیکل

اولین اصل در انتخاب کت و شلوار این است که متناسب با فرم اندام و هیکل تان انتخاب کنید اینطوری در مراسم عروسی تان خوشتیپ تر خواهید شد، کت و شلوار باید دقیقا قالب بدن تان باشد یعنی نه تنگ و نه گشاد این باعث میشود آراسته تر به نظر برسید.

قد بلند و لاغر: اگر قد بلند و لاغر هستید در انتخاب کت و شلوار راحت اید، هر مدل کت و شلواری به شما می آید! ولی باز هم باید دقت کنید که کت و شلوار دقیقا برای تان اندازه باشد. آقایانی که بسیار لاغر هستند با کت های دولبه و 6 دکمه خوش تیپ تر می شوند، برای اینکه خیلی لاغر به نظر نرسید بهتر است از کت های استفاده کنید که اپل های بزرگتری دارند این نکته باعث می شود لاغر بودن شما خیلی به چشم نیاید .

ست پیراهن و کراوات

ست پیراهن و کراوات داماد

قد بلند و درشت هیکل: برای آقایانی با این فرم اندام کت های نسبتا بلند و یقه آرشال مناسب اند، شما نباید کت هایی که اپل بزرگی دارند انتخاب کنید همچنین می توانید شلوار و کت را پیلی دار انتخاب کنید.

قد کوتاه و ریز نقش: برای اینکه کمی قدتان بلند تر به نظر بیاید باید کت هایی انتخاب کنید که دو لبه پایینی شان روی هم قرار نمی گیرد اگر میخواهید که کمی درشت هیکل تر به نظر برسید باید یقه کت برگردان باشد.

رنگ کت و شلوار دامادی

90 درصد آقا دامادها کت و شلوارهای مشکی و پیراهن سفید را انتخاب می کنند. اگر مایل هستید دامادی خاص باشید می توانید کت و شلوار سفید ست کنید . اگر مراسم عروسی تان در فصل تابستان برگزار میشود می توانید کت و شلوارتان را از رنگ های طوسی و کرمی انتخاب کنید.

انتخاب کراوات داماد

  • کراوات و دستمال جیب تان باید از هر نظر با هم تفاوت داشته باشند
  • گره کراوت تان شل نباشد
  • کراوات های ساده بهتر از طرح دار هستند
  • رنگ کراوات متناسب با فصل باشد

 

نکات مهم هنگام خرید کت و شلوار دامادی + راهنما

3.743
این مطلب مفید بود ؟3211
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی