کت و شلوار دخترانه
کت و شلوارهای اسپرت دخترانه در طرح های ساده و در رنگ های شاد مخصوص دختران جوان هستند که در موقعیت های مختلف قابل استفاده اند.

کت و شلوار دخترانه 2018 شیک

خرید کت و شلوارهای دخترانه در انواع اسپرت و مجلسی در طرح های ساده, کار شده, دمپا گشاد, راسته, یقه باز و... همیشه برای خانم ها سخت بوده زیرا مدل های متنوع و رنگ های زیبا آن ها را سردرگم میکند. انتخاب ست کیف و کفش مناسب با کت و شلوار نیز یکی دیگر از دغدغه هایی است که ذهن خانم ها را به خود مشغول میکند.

کت و شلوارهای دخترانه جنس های مختلفی دارند از جمله کتان, مخمل, کرپ و حریر که انتخاب آن ها بستگی به این دارد که در چه فصلی میخواهید آن ها را بپوشید. رنگ کت و شلوارهای دخترانه معمولا شاد و روشن است مثل صورتی, قرمز, کرمی و ... که هنگام انتخاب رنگ کت و شلوار باید به این نکته دقت کنید که این کت و شلوار را در چه مجلس و مهمانی میخواهید بپوشید, همچنین رنگ پوست تان را نیز در نظر بگیرید.

کت شلوار قرمز

مدل کت شلوار قرمز و مشکی

نمونه هایی از جدیدترین مدل کت و شلوارهای اسپرت و مد روز دخترانه مخصوص دختران جوان در طرح های ساده و شیک در ادامه این مطلب جمع آوری شده است که میتوانید برای دوختن کت و شلوار از این مدل ها ایده بگیرید.

کت و شلوار اسپرت

کت و شلوار اسپرت دخترانه

کت و شلوار صورتی

کت و شلوار دخترانه صورتی ملایم

کت و شلوار زنانه

کت و شلوار زنانه مشکی رنگ

کت شلوار دخترانه کره ای

مدل کت شلوار دخترانه کره ای

کت و شلوار

کت و شلوار کرپ دخترانه شیک

کت شلوار قرمز مشکی

کت شلوار قرمز مشکی دخترانه 97

کت و شلوار

جدیدترین مدل کت و شلوار دخترانه

کت و شلوار مجلسی

کت و شلوار مجلسی دخترانه 2018

کت و شلوارهای دخترانه 2018 ساده و شیک + تصاویر

3.7135
این مطلب مفید بود ؟10134
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی