کد های ussd بانک ها

کد های ussd کلیه بانک های ایران

تاریخ انتشار : 18 آبان 1398کد مطلب : 17766زمان مطالعه : 2 دقیقه
کد های ussd بانک ها یکی از خدمات جدید و کاربردی بانک ها است که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک با تمامی کدهای ussd بانک های کشور آشنا خواهید شد.

کد های ussd بانک ها

یکی از امکاناتی که در سال های گذشته به منظور خدمات بانکی و غیر بانکی به گوشی های هوشمند اضافه شد، مجموعه کدهای ussd هستند که توانستند در زمینه های مختلفی به کار برده شوند و به نحوی انجام کارهای روزمره را به بهترین شیوه ممکن کاهش دهند و کاربر با استفاده از چند کلیک بتواند تمام خواسته های خود را توسط این قابلیت فراهم سازد.

با این وجود این قابلیت طولی نکشید که توسط بانک های کشور مورد استفاده قرار گرفت و برای مشتریان خود کدهای اختصاصی را فراهم کردند تا مشتریان آنها بتوانند به راحتی و بدون نیاز به روشن کردن دیتا (اینترنت) و همچنین نرم‌افزار جانبی از خدمات آنها تنها با یک کد ساده و حداکثر 3 حرفی استفاده کنند.

کد ussd بانک ها همان گونه که گفته شد، اختصاصی هستند و کاربر می تواند بدون هر گونه سختی و احتمال هک شدن توسط افراد سودجو استفاده کند. با این حال اگر شما به دنبال کدهای ussd بانک ها هستید، ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با کد تمامی بانک ها آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه مهم : اطلاعات ذیل، در سال 98 جمع‌آوری شده اند. اما بنابر هر دلیلی ممکن است برخی بانک ها، کدهای ussd خود را تغییر دهند و تاکنون این مسئله، رخ داده است. به همین دلیل، ابتدا کد ussd بانک مورد نظر را طبق این گزارش وارد کنید. اما اگر این کد برای شما اجرا نشد، مطلع شوید که توسط بانک مبدا تغییر یافته است. در این زمینه توصیه می کنیم که به سایت رسمی بانک مدنظر مراجعه کنید.

با کد ussd چه کارهایی می توان انجام داد؟

کدهای ussd بانکها

کدهای ussd بانک ها دارای قابلیت های فراوان و کارآمدی هستند که شما می توانید به سادگی و تنها با چند کلیک ساده کارهای بانکی و غیر بانکی مختلف را انجام دهید. با این وجود از مهم ترین قابلیت هایی که در اکثر کدهای ussd بانک ها وجود دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • موجودی حساب بانکی
  • خرید شارژ
  • پرداخت قبوض
  • کارت به کارت
  • تسهیلات
  • کمک های مالی و...

کدهای ussd کلیه بانکها

در ادامه این بخش می توانید تمام کدهای ussd بانک ها و شرکت های مدنظر خود را پیدا و سپس از قسمت شماره گیری تلفن همراه خود، اقدام به تماس کنید؛

نام بانککد USSD بانک
بانک آینده745#*
بانک انصار763#*
بانک پارسیان (پککو)708#*
بانک پاسارگاد (امپاد)720#*
بانک حکمت765#*
بانک رفاه کارگران729#*
بانک سینا727#*
بانک شهر787#*
بانک صادرات719#*
بانک صنعت و معدن711#*
بانک کشاورزی730#*
بانک گردشگری764#*
بانک مسکن737#* و #714*
بانک ملت (به پرداخت)712#*
بانک ملی717#*
پست بانک747#*
آپ (پرشین سوییچ)733#*
جیرینگ123#*
باجه ایرانسل100#*
همراه 24 (پرداخت الکترونیک سامان)724#*
مبنا کارت آریا770#*
پرداخت نوین آرین780#*
موسسه کوثر744#*

 

کد های ussd کلیه بانک های ایران

2.3113
این مطلب مفید بود ؟5360
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی