کراس اوور
کراس اوور کوچک نسل جدیدی از کیا با امکاناتی ویژه اقدام تازه شرکت کیا می باشد سخنگوی این شرکت توضیحاتی مبنی بر ساخت این کانسپت جذاب ارائه کرده است.

کراس اوور شاسی بلند جدید کیا در سال 2017

کیا اعلام کرده با کراس اوور کوچک و جمع و جور خود با مدل های CX-3 مزدا و HR-V هوندا رقابت خواهد کرد.ظاهر اسپرت و خشن این مدل به خوبی با طراحی داخل اتاق همراه شده که در آن فرمانی زیبا با روکشی از چرم آلکانترا و صندلی های چرمی برای چهار سرنشین تعبیه شده است.

سخنگوی بخش استرالیایی “کیا” در خصوص مدل جدید این خودروسازی گفت:هدف جدید ما از ساخت کراس اوور کوچک رقابت مستقیم با دو مدل مزدا CX-3 و HR-V هونداست و مدل جدید در نمایشگاه خودرویی لوس آنجلس سال 2017 یا نمایشگاه خودرویی دیترویت سال 2017 به نمایش در خواهد آمد.

به گفته وی این کراس اوور کوچک جدید روی شاسی “کیا ریو” نصب خواهد شد ممکن است فروش نسل “ریو” را کاملا قطع کند. این روند مشابه اتفاقی است که که با ورود مدل مزدا CX-3 برای سری 2 مزدا در آمریکای شمالی رخ داد.

وی اضافه کرد که اثرات احتمالی ورود کراس اوور جدید روی فروش مدل کیا برای این خودروسازی بسیار آزاردهنده است این کارشناس خودرو در ادامه افزود:با تمام این توصیفات ما نیاز به خودرویی داریم که با توجه به نیازهای بازار، مانند CX-3 و HR-V نیاز مشتریان را برآورده سازد.

کراس اووراین مدل کیا در حال حاضر نامی ندارد اما به نظر می رسد مدل مفهومی “پروو” که در نمایشگاه خودرویی “جنوا” به نمایش درآمده الهام بخش ساخت این خودرو باشد. پیدا شدن سر و کله یک کراس اوور جدید می تواند جان تازه ای به بازار کیا در آمریکا بدهد.

انتظار می رود قوای محرکه “پروو” توسط یک پیشرانه 1٫6 لیتری تامین شود که درهمراهی با دو موتور الکتریکی، 240 اسب بخار تولید و آن را از طریق جعبه دنده 7 سرعته دو کلاچه به محور محرک (به احتمال زیاد محور عقب) منتقل کند. طول، عرض و ارتفاع مدل به ترتیب معادل 2507، 1130 و 868 میلی متر است.

کراس اوور

رقابت کراس اوور با دو خودروی مزدا و هیوندا + تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از دنیای خودرو - / ل
وبگردی