کرونای بهاره رهنما
بهاره رهنما این روزها قرنطینه خود را برای بهبودی از بیماری کرونا پشت سر میگذارد.

قرنطینه بهاره رهنما

بهاره رهنما از بازیگران فعال در اینستاگرام که این روزها به بیماری کرونا مبتلا شده در قرنطینه به سر میبرد و از روند رو به بهبودی خود خبر می دهد.

اولین پست بهاره رهنما پس از خبر ابتلا به کرونا

بهاره رهنما

همه زندگی ها سخت هستند؛ آنچه برخی از آنها را رضایت بخش می کند شیوهٔ برخورد با دردها و رنج هاست. هر درد به طور مبهم نشان می دهد که چیزی اشتباه است.

این درد ممکن است بستگی به فرزانگی و قدرت ذهنی فردِ مبتلا نتیجهٔ خوبی یا بدی داشته باشد. اضطراب ممکن است منجر به تحلیل درستی از چیزی شود که نادرست است. احساس بی عدالتی ممکن است به قتل بینجامد یا به نوعی نظریهٔ اقتصادی راهگشا. حس حسادت ممکن است به تلخکامی بینجامد، یا منجر به رقابت با رقیب و خلق شاهکاری شود.

همانطور که متفکر محبوبِ نیچه، مونتنی، در فصل آخر مقالات گفته است:«هنر زندگی یعنی یافتن راه هایی برای استفاده از مصیبت های خودمان.»

آلن دو باتن

تسلی بخشی های فلسفه

روز گذشته بهاره رهنما با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به کرونا خبر داد.

خبر ابتلای بهاره رهنما به کرونا

بهاره رهنما

وی روز گذشته با انتشار تصویر فوق در اینستاگرام نوشت:

جمعه تون به شادی...

روز هفتم قرنطینه و روز چهاردهم علایٔم بیماری کورونا رو با لطف و یاری خداوند،دعای مادرم و خانواده و همسر مهربانم ،دوستان و نزدیکانم و الطاف ایٔمه و فرشتگان در منزل میگذرونم، چون عادت ندارم جز شادی و خبر خوب چیزی رو منتشر کنم خواستم بگم رو به بهبودی ام و از فردا تا آخرین روز قرنطینه براتون از تجربیاتم در لایو های یک روز در میان خواهم گفت ،ممنونم از طب سنتی و بانیان به خیرش و طبیب شیروند و دکتر خوبم دکتر قاسم عظیمی و خانم دکتر خیر اندیش مهربان و سی تی اسکن دقیق بیمارستان فرمانیه تهران ...

فالله خیر حافظا...

یا علی مدد

دست و پنجه زدن بهاره رهنما با ویروس کرونا + اینستاپست

4.128
این مطلب مفید بود ؟235
منبع : صفحه شخصی بهاره رهنما / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م
وبگردی