کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید علیرغم پوشاندن چهره اش باز هم مورد شناسایی قرار گرفت.

تلاش نافرجام کریستیانو رونالدو برای استتار!

کریستیانو رونالدو که با نظر زیدان برای دیدار نومانسیا در لیست رئال قرار نگرفت دیشب با ظاهری عجیب در شهر مادرید دیده شدتا سوژه رسانه دنیا شود.

دیشب رونالدو با خانواده اش به رستورانی در شهر مادرید رفته بود و هنگامی که خواست از رستوران به سمت خودروی خود برود، در حرکتی عجیب صورت خود را برای شناخته نشدن با پارچه ای سیاه پوشاند تا چهره ای عجیب به خود بگیرد. البته تلاش های رونالدو برای پنهان شدن به جایی نرسید و در نهایت چند تن از حاضران این ستاره پرتغالی را شناختند.

رونالدو در دیدار امشب تیمش برابر نومانسیا غایب خواهد بود و زیدان به او استراحت داده است. کهکشانی ها در بازی با 3 گل حریف خود را مغلوب کرده تا کار صعود را یکسره کنند.

کریستیانو رونالدو

حرکت عجیب کریستیانو رونالدو برای استتار

کریستیانو رونالدو

استتار بسیار عجیب کریستیانو رونالدو با روسری

رتبه کریستیانو رونالدو در جدول با ارزش ترین بازیکنان دنیا

در تازه ترین خبرها و بررسی های جدید، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید در رده چهل و نهم با ارزش ترین بازیکنان جهان قرار گرفت.مرکز مطالعات ورزشی (CIES) در بررسی جدید خود، فهرستی از 100 بازیکن ارزشمند جهان را منتشر کرده که رونالدو در این فهرست حتی پایین تر از بازیکنانی مثل آنتونی مارسیال از منچستریونایتد و نیکولاس اوتامندی از سیتی قرار گرفته و تنها یک رده بالاتر از فابینیو، هافبک موناکو قرار دارد.

نیمار صدرنشین فهرست 100 بازیکن با ارزش جهان است و لیونل مسی، در رده دوم قرار گرفته و پس از این دو، هری کین، مهاجم تاتنهام در رده سوم قرار گرفته است. ارزش نیمار در این فهرست، 213 میلیون یورو در نظر گرفته شده و مسی ، 202.2 میلیون یورو ارزش گذاری شده و هری کین، 194.7 میلیون یورو قیمت دارد. این در حالیست که رونالدو، پایین تر از 48 بازیکن دیگر، 80.4 میلیون یورو ارزش گذاری شده است.

کریستیانو رونالدو

سقوط رونالدو در جدول با ارزش ترین بازیکنان دنیا

البته ارزش پایین رونالدو در این فهرست در درجه اول به خاطر سن و سالش و در درجه دوم، عملکرد ضعیفش در لالیگا امسال بوده است. او تنها 4 گل در 13 بازی به ثمر رسانده و شرایط خوبی را تجربه نمی کند. با این حال ستاره پرتغالی اخیرا توپ طلا 2017 را کسب کرده و در مجموع، در 23 بازی 16 گل به ثمر رسانده است. به علاوه رونالدو مسن ترین بازیکن این فهرست است و تنها 3 بازیکن از این فهرست بالای30 سال هستند که به جز رونالدو شامل ادین ژکو و داوید سیلوا می شود..

همچنین بارسلونا با ارزش ترین گلر (مارک آندره تراشتگن با 96 میلیون یورو و با ارزش ترین مدافع (ساموئل اومتیتی با 101 میلیون یورو) را در اختیار دارد.

در بین 10 بازیکن برتر، 5 بازیکن از لیگ برتر انتخاب شده اند:هری کین، دله آلی (171 میلیون)، کوین دی بروین (167.8 میلیون)، روملو لوکاکو (164.8 میلیون) و پل پوگبا (147.5 میلیون) قرار دارند. نیمار با ارزش ترین بازیکن لیگ فرانسه است و مسی، با ارزش ترین بازیکن اسپانیا محسوب می شود. همچنین پائولو دیبالا با 174.6 میلیون یورو، با ارزش ترین بازیکن لیگ ایتالیا است و لواندوفسکی با 107 میلیون یورو، با ارزش ترین بازیکن بوندس لیگا محسوب می شود.

فرار کریستیانو رونالدوو از دست هواداران با چهره پوشیده!

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از افکار نیوز - ورزش 3 / ل
وبگردی