كريستيانو رونالدو

کریستیانو رونالدو عزم خود را برای ترک مادرید جزم کرده

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397کد مطلب : 69186زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستیانو رونالدو که با درخشش در اولین بازی تیم ملی کشورش در جام جهانی 2018 ،توانست یک تنه پرتغال را از شکست نجات دهد به ادعای رسانه های انگلیسی در راه یونایتد است.

کریستیانو رونالدو قصد دارد به خانه برگردد

فوق ستاره ئال مادرید که انواع و اقسام افتخارات را کسب کرده، قصد ترک رئال مادرید را کرده و این بار به نظر می رسد تنها با یک شایعه مواجه نیستیم و قضیه واقعی تر از آن چه که فکر می کردیم شده است. این که در صورت ترک مادرید، کدام تیم افتخار حضور رونالدو در میان بازیکنانش را خواهد داشت، چند روزی است که به تیتر اول رسانه ها تبدیل شده است.

انگلیسی ها می گویند سوپراستار رئال مادرید در برنابئو راحت نیست و عزم خود را برای ترک مادرید جزم کرده. انگلیسی ها می گویند رونالدو در فصل تابستان مسلماً با منچستریونایتد قرارداد خواهد بست هر چند روزنامه ی ایتالیایی لیبرو گزارش داده باشگاه متمول شهر پاریس هم برای رونالدو دندان تیز کرده و در تکاپو است او را پاریسی کند.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در راه یونایتد

رونالدوی 33ساله چند روز پیش با هت تریک خود مقابل اسپانیا، سلسائو را از شکست نجات داد تا بار دیگر در میدانی جهانی نشان دهد چند مرده حلاج است.
رونالدو بلافاصله بعد از فینال لیگ قهرمانان، آینده ی خود را در هاله ای از شک و ابهام فرو برد ولی حالا به نظر می رسد بازگشت او به اولدترافورد یکی از گزینه های بسیار محتمل است.
هر چند گزینه ی پاریسن ژرمن هم بسیار وسوسه انگیز است. البته حضور نیمار در تیم پاریسی، پیوستن رونالدو به سن ژرمن را پیچیده خواهد کرد.

رونالدو به دنبال کامل کردن آلبوم افتخاراتش با پرتغال

کریستیانو رونالدو

پیشنهاد منچستریونایتد به کریستیانو رونالدو

رونالدو اولین پرتغالی است که سه توپ طلا برده است و اولین بازیکنی است که 4 کفش طلا اروپا را در کارنامه دارد. در صد امین سالگرد فدراسیون فوتبال پرتغال، رونالدو به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال پرتغال معرفی شد، همچنین رونالدو به همراه منچستریونایتد و رئال مادرید 16 جام کسب کرده است.

آخرین آوردگاه بزرگ فوتبال کریستیانو رونالدو در جام ملت های اروپا 2016 بود او در این تورنمنت به همراه سایر بازیکنان موفق شد با غلبه بر فرانسه و با تک گلی که ادر بازیکن شماره 9 این تیم در دقیقه 108 در وقت اضافی به ثمر رساند به قهرمانی این سری رقابت ها دست یابد البته کریس در بازی فینال مصدوم شد و در دقیقه 25 بازی تعویض شد، بسیاری مصدومیت او را دلیلی برقدرتمند تر شدن بیشتر این تیم دانستند چرا که کاپیتان رونالدو با چشمان گریان از بازی بیرون رفت و همین موضوع باعث متحد تر شدن آنها شد.

کریستیانو رونالدو .

بازگشت کریستیانو رونالدو به اولدترافورد 

کریستیانو رونالدو در این مسابقات موفق به ثمر رساندن سه گل شد. پس از قهرمانی در اروپا تنها یک عنوان در جام جهانی برای فتح تمام قله های فوتبال در زندگی کریس رونالدو باقی مانده است. رونالدو هم چنین با سه پاس گل بهترین پاسور این مسابقات شد.حالا میلیاردها چشم منتظر هنرنمایی این بازیکن در جام جهانی 2018 روسیه هستند.

جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید بعد از جام جهانی روسیه

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ورزش سه / برنا / ر
وبگردی