کشتن دختر

پلیس (دختری که به خواستگارش جواب رد داد) را کشت!! + عکس

تاریخ انتشار : 29 خرداد 1397کد مطلب : 69140زمان مطالعه : 2 دقیقه
جواب رد دادن دختر 18ساله ای به نام (مهویش ارشاد) به خواستگاری پلیس، باعث کشتن دختر جوان شد.

کشتن دختر جوان توسط پلیس

دختری 18 ساله به نام"مهویش ارشاد" از پاکستان شب گذشته در حال برگشت به خانه بود که در طول مسیر برای وی اتفاقی ناگوار افتاد که باعث جان باختن او شد ، جزئیات این حادثه و تصاویر ثبت شده توسط دوربین های مداربسته از این اتفاق تلخ را در ادامه این بخش خبری نمناک مشاهده خواهید کرد.

دختر جوان 18 ساله در مسیر برگشت به خانه بود و در همین حین یک مامور پلیس به محض دیدن دختر جوان که به او علاقه داشته از خانه اش که در نزدیکی محل سکونت او بود، از پله های بیرونی ساختمان بیرون آمد تا بتواند از دختری که به آن علاقمند است خواستگاری نماید.

کشتن دختر جوان

پایین آمدن مامور پلیس از پله ها برای خواستگاری از دختر جوان

بعد از کشانده شدن به اجبار دختر بر روی پله های بیرونی ساختمان توسط مامور پلیس ، وی از دختر جوان خواستگاری می کند و دختر به او پاسخ رد می دهد که باعث عصبانیت و خشونت مامور پلیس می شود . مامور پلیس از خواسته اش دست بر نمی دارد و با اسلحه اش او را تهدید می کند و در نهایت به معده وی تیراندازی می کند که بعد از این حادثه ناگوار، دختر در می گذرد.

خواستگاری پلیس از دختر

لحظه شلیک وحشتناک مامور پلیس به دختر جوان

ویدئو و تصاویر این حادثه و خشونت غیر انسانی به شدت در صفحات مجازی بازدید داشته و کاربران زیادی به این کار ناپسند و غیر انسانی واکنش نشان دادند. بعد از این اتفاق دردناک ،مامور پلیس فرار می کند و اعتقاد بر این است که وی به خانه خود رفته و در آنجا پنهان شده است.با این وجود هنوز هیچ اطلاعاتی از جانب پلیس در مورد باز داشت این مامور انتشار نیافته است.

پلیس (دختری 18 ساله ایی که به خواستگارش جواب رد داد) را کشت!!

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن/ح.ب
وبگردی