کشتی در بیابان
در چند روز اخیر تصاویر عجیب و باور نکردنی از چند کشتی در بیابان منتشر شد که برخی معتقدند این کشتی ها متعلق به ارواح ها می باشد.

کشف عجیب چهار کشتی عظیم در بیابان!!

اخیرا تصاویر عجیب و هوایی از آسمان قزاقستان در رسانه ها و صفحات مجازی منتشر شد که این تصاویر باعث شوکه شدن کاربران زیادی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
این روزها تصاویر ماهواره ای و هوایی یکی از بزرگترین منابع برای مشاهده مناطق مختلف جهان می باشد که اخیرا مطلبی از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد که با استفاده تصاویر ماهواره ای سفینه ای عجیب که گمان می شود سفینه موجودات فضایی بود را بر روی زمین مشاهده نمودند و تصاویر آن به شدت جنجالی شدند.اما اخیرا تصاویری هوایی و ماهواره ای از آسمان قزاقستان در منطقه کویری مشاهده شد که بسیار شوکه کننده بود.
در این تصاویر کشتی های بزرگ و عظیم در وسط بیابان بود که این دقیقا چند کیلومتر از دریای آرال دورتر می باشد.
 
کشتی در بیابان

کشتی ها در وسط بیابان 

کشتی های بزرگ در بیابان

این بسیار عجیب بود چرا که تصور می شد این کشتی های بزرگ متعلق به ارواح است و این غیر ممکن است که چهار کشتی بزرگ در بیابان باشند و با این وجود پیش بینی شده است که این کشتی های بزرگ و عظیم متعلق به ده های قبل هستند که در این منطقه استفاده می شدند و آنرا حدودا متعلق به دهه 1960 دانسته اند که متاسفانه این روزها همانند دریاچه ارومیه کاملا خشک شده است.
با این وجود آقای شان اوکانر، یک تحلیلگر نظامی قزاقستانی در این مورد این چنین گفت :" با توجه به این که قزاقستان در طول جنگ سرد بخشی از جماهیر شوروی بود، تعداد قابل توجهی از اطلاعات تحلیلی طبقه بندی شده به آن زمان باز می گردد. کشتی های بزرگ برای سفر در آب های عمیق استفاده می شدند که این در حالی است که هیچ سابقه ای از چنین اتفاق عجیبی در مورد دریاچه آرال در هیچ کجا به ثبت نرسیده است."

کشف 4 کشتی غول پیکر در بیابان های قزاقستان

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی