کشف دایناسور
مردم روستایی که پست برق متروکه ای در آنجا سالها دست نخورده باقی مانده بود خبر کشف دایناسوری مرموز را منتشر کردند ، گوشت تن این موجود در کمال ناباوری سالم است.

کشف موجودی عجیب شبیه دایناسور در یک روستا

کشف موجود مرموزی شبیه دایناسوری که گوشت تنش سالم مانده است محققان و دانشمندان را به چالش کشاند ، این موجود مرموز شباهت بسیاری به دایناسورها دارد و در کمال تعجب گوشت بدن او سالم مانده است.

Mysterious dinosaur-like creature discovered with flesh still on its bones leaves scientists baffled

کشف دایناسور

کشف موجودی مرموز شبیه دایناسور در هند

کشف موجودی شبیه دایناسور در پست برق!

موجودی مرموز شبیه دایناسور که در کمال حیرت گوشت تن او سالم مانده است در یکی از پست های برق که 35 سال دست نخورده باقی مانده بود کارشناسان را سردرگم کرده است ؛ موجودی که توسط یک برق کار در جاسپور، یک شهر کوچک در اوتاراکند، هند کشف شد و حالا تبدیل به یک معمای بزرگ شده. 

کارشناسان می گویند که اگر چه به نظر می رسد یک دایناسور کوچک است که می تواند تقریبا غیرممکن باشد زیرا دایناسورهای بدون سرنشین برای 65 میلیون سال منقرض شده اند.

دکتر "پاراگ مادهوکار" یکی از مسئولان بررسی این موضوع گفته است که این موجود شباهت بسیاری به گونه ای از دایناسورها دارد (گونه ای که اسکلت آن را مشاهده می کنید) اما تا زمانی که تمامی تست و آزمایشات انجام نشود نمی توان این مسئله را با اطمینان بیان کرد.

کشف دایناسور

اسکلت دایناسوری که شباهت به موجود کشف شده دارد

کشف دایناسور

تصویر موجود مرموز کشف شده شبیه دایناسور

کشف جسد سالم دایناسوری مرموز در ایستگاه برق! + تصاویر

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی