کشف شمشیر 1500 ساله
در دریاچه ای در سوئد ، دختر بچه ای که در حال بازی بود بطور ناگهانی و عجیب یک شمشیر قدیمی 1500 ساله را از داخل آب کشف کرد.

کشف شمشیر 1500 ساله توسط دختر بچه بازیگوش

کودکان دسته ای انسان ها هستند که دارای عواطف و احساسات متفاوتی نسبت به انسان های دیگر با سن و سال بیشتر می باشند و به دلیل آنکه به تازگی وارد دنیای جدیدی شده اند، به نحوی تمایل به آشنایی با محیط پیرامون خود دارند.

بنابراین باید کاملا مراقب کودکانمان باشیم تا آسیبی غیر قابل جبران برای خود جبران نکنند. با این وجود دختر بچه بازیگوش هشت ساله ای اخیرا توانست یکی از قدیمی ترین آثار باستانی را در تعطیلات تابستانی خانواده اش در دریاچه ای واقع در سوئد کشف کند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشف شمشیر

کشف شمشیر 1500 ساله توسط دختر بچه 8 ساله

دختر بچه بازیگوشی بنام " سگا ونکک " زمانیکه به همراه خانواده اش برای تعطیلات تابستانی خانوادگی به دریاچه ای واقع در سوئد قرار گرفتند، در هنگام بازی و تفریح، موفق به یکی از قدیمی ترین آثار باستانی که یک شمشیر 1500 ساله برای قبل دوران حکومت وایکینگ ها بود، شد که این بسیار عجیب بود!!

سگا گفت:" من چیزی را در آب احساس کردم که بطور ناخواسته تصمیم گرفتم تا آنرا به بیرون از آب منتقل سازم. سپس آنرا به پدرم نشان دادم و گفتم به یک شمشیر شباهت دارد".

شمشیر سوئدی

شمشیر کشف شده در دریاچه ای در سوئد

اینک این شمشیر باستانی در موزه ملی در حال محافظت و مراقبت است و بعد از آنکه شمشیر به متخصصان ارائه شد، آنها شروع به حفاری این منطقه کردند و هنوز اطلاعاتی در مورد کشف آنها منتشر نشده است و برخی نیز این گونه برداشت کردند که پیدا کردن یک شمشیر از منطقه را نمی توان استدلالی برای وجود وسایل دیگر در این منطقه دانست و شاید این تنها آثار تاریخی و باستانی در این منطقه بوده است!

دختر بچه 8 ساله شمشیر قدیمی 1500 ساله را کشف کرد

4.426
این مطلب مفید بود ؟233
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی