کشف موجود عجیب

کشف لاشه موجود عجیب دریایی شبیه هیولا! + عکس

کد مطلب : 65496تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
موجودی که جسد آن را آب به ساحل آورده بود درست مثل یک هیولای دریایی بود ، انتشار عکس کشف موجود عجیب و غول پیکر در ساحل استرالیا نظرات جالبی را دریافت کرد.

کشف موجود عجیب در ساحل

جسد موجود غول پیکر دریایی که بیشتر شبیه یک هیولاست روز گذشته توسط زوجی که در حال قدم زدن کنار ساحل بودند در ساحل کوئینزلند استرالیا کشف شد ، این موجود غول پیکر شکل و شمایلی عجیب دارد به طوریکه پیش از این دیده نشده است.
"جون لیندهوم" و همسرش "ریلی" با دیدن چیزی عجیب و البته بسیار بزرگ در ساحل جایی دورتر از محل پیاده روی آنها به آن سمت تغییر مسیر دادند تا متوجه واقعیت ماجرا شوند ، با نزدیک شدن به آن متوجه شدند که آن چیز عجیب جسد موجود غول پیکر دریایی است که آب با خود به ساحل آورده است.
به گزارش بانبرگ نیوز موجود عجیب دریایی بیش از 150 کیلوگرم وزن دارد و شکل او یکی از عجیب ترین های گزارش شده تا کنون است به خصوص دست و پاهایی که شبیه تصاویر رسم شده از پری دریایی خیالی است.
کشف موجود عجیب

عکس مربوط به کشف موجود عجیب در ساحل با دست و پایی شبیه پری دریایی

تصویر منتشر شده از این موجود دریایی عجیب در فیس بوک نظرات متفاوتی را دریافت کرد به طوریکه برخی از کاربران فضای مجازی آن را شبیه یک موجود ترکیبی تصور می کردند و بخشی از اعضای بدن او را شبیه پری دریایی که یک موجود خیالی بیش نیست دیدند.
کشف موجود عجیب

کشف موجود عجیب و غول پیکر دریایی در سواحل استرالیا

کشف لاشه موجود عجیب دریایی شبیه هیولا! + عکس

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
Bnd1396-12-18
بابا جو نده این یه نوع ماهی هست اسمشم به بومی بندرعباس میشه هامورحالا یخورده داغون شده فکر کردین هیولاست خخخخ
00
وبگردی