کفش لاغری ژاپنی
یک شرکت بزرگ ژاپنی از کفش های لاغری جدیدی رونمایی کرد که طبق گفته دانشمندان دانشگاه توکیو این کتانی دارای اثر چربی سوزی و بسیار مناسب برای کاهش وزن می باشد.

کفش لاغری جدید و مدرن ژاپنی برای چربی سوزی

یکی از دغدغه های امروزی چه در خانم ها و چه در آقایان، رسیدن به تناسب اندام است که گاها برخی نیز برای رسیدن به تناسب اندام، رژیم های هوایی و بسیار دشواری می گیرند که می تواند منجر به آسیب رساندن به بدن آنها شوند.

با این وجود با کمی راه رفتن در بازارهای بزرگ می تواند برخی قرص های شیمیایی را مشاهده نمود که گفته می شود می توانند باعث کاهش وزن شما شوند. با دیدن چنین محصولاتی شما به این فکر خواهید افتاد که چگونه ممکن است که با استفاده از این قرص های شیمیایی کاهش وزن در بدن صورت گیرد؟! و یا به این فکر خواهید افتاد که آیا این قرص ها می توانند به بدن آسیب برسانند یا خیر؟!

با این وجود این قرص ها می توانند چالشی در شما بیندازند و فکرهای زیادی شاید وجود شما را در بر بگیرند که آیا از این قرص ها برای کاهش وزن و چربی سوزی استفاده کنید یا خیر؟!

لازم به ذکر است که عرض کنیم دیگر جای هیچ نگرانی نیست و می توانید به صورت طبیعی کاهش وزن و چربی سوزی را تنها با قدم زدن در خود راه اندازی نمایید.این تنها در صورتی است که شما از کفش های مدرن و جدید ژاپنی استفاده نمایید. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کفش لاغری

کاهش وزن با کفش لاغری ژاپنی

اخیرا شرکت بزرگ ژاپنی از کفش های جدیدی رونمایی کرد که تنها با 30 دقیقه پیاده با این کفش ها می توانید حدودا به میزان 300 کالری نسبت به موقعیت ، شیب و سرعت کاهش وزن داشته باشید و این در حالی است که با کفش های عادی می توانید به میزان 75 تا 150 کالری کاهش وزن داشته باشید.

به نظر شما چه فناوری هایی باعث شدند تا این کتانی خاص بشود؟ متوسط وزن کتانی های معمولی بین 200 تا 400 گرم است و اما این کتانی های ژاپنی دارای وزن 1200 و 1400 گرمی می باشند که نسخه 1200 گرمی برای خانم ها و نسخه 1400 گرمی برای آقایان است که می توان رمز تفاوت این کتانی ها با کتانی های دیگر را در سنگین وزن بودن آن دانست. سنگین وزن بودن این کتانی ها تنها به دلیل صدها توپ کوچک آهنی است که در کفی این کتانی جای گرفته اند.

کفش لاغری ژاپنی

چربی سوزی با کتانی های لاغری مدرن و جدید ژاپنی

با این وجود به لطف طراحی بی نظیر و شگفت انگیز این کتانی بسیار نرم و با کیفیت است که به هیچ وجه مچ پا را درگیر خود نمی سازد.

ظاهرا طبق اخرین گمانه ها این کفش توسط دانشمندان دانشگاه توکیو و دانشگاه اوزاکو واکو تست شده است که آنها نتیجه گرفتند این کتانی دارای اثر چربی سوزی و ساخت عضلات دارد که در مقایسه با کفش های دیگر کارایی بیشتری دارند.

همچنین محققان اعلام کردند که این کتانی ها دارای قابلیت پیشگیری از بیماری هایی مانند دیابت و فشار خون را دارند. قیمت این کفش ها 122 دلار است که حدودا قیمت متعادلی برای این کتانی بسیار کارآمد می باشد.

لاغری و کاهش وزن با کفش های مدرن و جدید ژاپنی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب :
وبگردی