زن

این زن اصفهانی همزمان صیغه 50 مرد شد!

تاریخ انتشار : 16 شهریور 1396کد مطلب : 56102زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن اصفهانی با انتشار یک آگهی ازدواج موقت از 50 مرد کلاهبرداری کرد و توسط پلیس فتای اصفهان دستگیر شد.

کلاهبرداری یک زن از 50 مرد با آگهی ازدواج موقت

چندی قبل مردی با طرح شکایتی به مأموران گفت:«در فضای مجازی دیدم زنی آگهی کرده که خواستار ازدواج موقت با یک مرد است و برای تماس، شماره تلفنی هم اعلام کرده بود.

 بعد هم با او تماس گرفتم و خواستار ازدواج موقت شدم. این زن از من خواست ابتدا مبلغی بابت انجام عقد موقت بپردازم که من هم پول را به حسابش واریز کردم اما پس از آن جوابگوی تلفن نشد.»

رئیس فتای استان اصفهان گفت:پس ازاین شکایت و با انجام تحقیقات پلیسی، فرشته شناسایی شد که پس از دستگیری اعتراف کرد به همین شیوه از 50 مرد داوطلب کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ مرتضوی گفت:کاربران فضای مجازی نباید فریب آگهی های تحریک آمیز را بخورند و در صورت مشاهده این گونه پیام ها موضوع را به پلیس فتا گزارش دهند.وی همچنین به تبهکاران هشدار داد که درج این گونه آگهی ها در فضای مجازی جرم بوده و با مجرمان بشدت برخورد خواهد شد.
 
به گفته وی در این سایت ها زنانی به بهانه ازدواج دائم یا موقت پس از ایجاد ارتباط عاطفی تدریجی و مبادله شماره تماس و پست الکترونیکی، با ترفندهای مختلف داوطلبان را فریب می دهند و پس از جلب اعتماد مردان، از آنان به صورت ماهرانه ای درخواست پول یا جزئیات کارت اعتبار بانکی و حتی تصاویر و فیلم های شخصی می کنند و سپس به سوء استفاده از افراد ساده دل می پردازند.
 سرهنگ مرتضوی گفت:این افراد پس از کلاهبرداری در بسیاری از مواقع با خاموش کردن تلفن همراه خود به یکباره همه ارتباطات خود را با طعمه هایشان قطع می کنند.

این زن اصفهانی همزمان صیغه 50 مرد شد!

3.628
این مطلب مفید بود ؟208
برگرفته از روزنامه ایران - / ل
وبگردی