کلاهبرداری علیرضا جهانبخش

کلاهبرداری میلیاردی با نام علیرضا جهانبخش! + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1397کد مطلب : 70621زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمک برای متین کودک عاشق علیرضا جهانبخش شگردی بود برای کلاهبرداری میلیاردی شیادان. اما ماجرای کلاهبرداری میلیاردی به نام علیرضا جهانبخش چه بود؟

کلاهبرداری علیرضا جهانبخش فیک و غیر واقعی

 «متین را یادتان هست؟ همان پسری که در روزهای برگزاری جام جهانی نام علیرضا جهانبخش را با کاغذ روی پیراهنش چسبانده بود و در کوره پزخانه های خاورشهر خودش را عضو تیم ملی ایران می دید. ویدیوی اقدام او آن قدر چرخید تا به اردوی تیم ملی در روسیه رسید و علیرضا را بر آن داشت تا بعد از بازگشت به کشور به دیدار او برود.

علیرضا چند هفته قبل وقتی از جام جهانی برگشت سریعا به روستای قاسم آباد رفت و دنبال متین و دوستان کوچکش گشت؛ جایی که پر بود از کوره های بلند خاکی از مسیر یک جاده باریک و خاکی. جهانبخش آن روز رفت و متین را در آغوش کشید و حسابی تحسینش کردیم که چقدر این پسر فوق العاده است.

چند ساعتی کنار بچه های آنجا بود و در آغوششان گرفت؛ حسی خوب از یک همنشینی متفاوت. علیرضا آن روز پیراهن شماره ١٨ خود که رویش نوشته بود:«تقدیم به متین عزیزم، با آرزوی آینده ای روشن» به متین هدیه کرد و بعد در خفا وعده کرد که زندگی بهتری را برایش رقم بزند.

کلاهبرداری ملی پوش ایرانی

کلاهبرداری با سو استفاده از نام ملی پوش ایرانی

علیرضا به قولش هم عمل کرد و به چند تن از معتمدان خود سپرد کمک هایی به آن بچه ها کنند که اتفاقا عملی هم شد. حالا اما با گذشت چند هفته خبر می رسد که برخی افراد سودجو با اسم جهانبخش مشغول به اخاذی هستند و کلاهبرداری کرده اند. این افراد که بدون اطلاع ستاره ایرانی شماره حساب داده اند از نام او سوءاستفاده و از جانب علیرضا برای متین و دوستانش پول جمع کردند و حالا هیچ خبری از آنها نیست.

یکی از افراد در محل زندگی این کودکان در این باره به «شهروند» می گوید:«یک آقایی چند هفته قبل در محل شماره حساب پخش کرد و خیلی ها کمک کردند. چند روز بعد خودش آمد و گفت حدود نزدیک به یک میلیارد پول جمع شده اما می خواهیم به یک میلیارد برسد تا بتوانیم یک کار اساسی کنیم. او خودش را دوست نزدیک آقای جهانبخش معرفی کرد و حالا هیچ کس از سرنوشتش خبری ندارد.»

علیرضا جهانبخش

دزدی با سو استفاده از نام علیرضا جهانبخش

پیگیری که کردیم، فهمیدیم حسابش هم خالی است و کسی نمی داند کجا رفته است!

ماجرای کلاهبرداری به اسم عیرضا جهانبخش برای کمک به متین

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از مشرق نیوز / ک.ک
وبگردی