ترانه علیدوستی و لیلا حاتمی
کلاه گیس ترانه علیدوستی در فیلم مادر قلب اتمی برای لیلا حاتمی در فیلم نهنگ آبی مورد استفاده قرار گرفت و این موضوع با واکنش تند علی احمدزاده کارگردان مادر قلب اتمی مواجه شد.

کلاه گیس ترانه علیدوستی بر سر لیلا حاتمی

کلاه گیس دزدی آن هم در روز روشن ! علی احمدزداه کارگردان فیلم سینمایی مادر قلب اتمی با انتشار پستی در اینستاگرام ادعای دزدیدن کلاه گیس ترانه علیدوستی در این فیلم برای لیلا حاتمی در سریال نهنگ آبی را مطرح کرد.

انتشار عکسی از لیلا حاتمی در سریال نهنگ آبی ماجرای استفاده از کلاه گیس ترانه علیدوستی در فیلم مادر قلب اتمی را شکل داد و با واکنش کارگردان این فیلم مواجه شد.

دزدی کلاه گیس ترانه علیدوستی برای لیلا حاتمی

علی احمدزاده کارگردان فیلم مادر قلب اتمی با انتشار عکس هایی در اینستاگرام درباره دزدی کلاه گیس ترانه علیدوستی در فیلمش و استفاده برای لیلا حاتمی صحبت کرد و گفت :

ترانه علیدوستی

کلاه گیس ترانه علیدوستی در فیلم مادر قلب اتمی

خانم حاتمی عزیز؛ به آقای ملکان(تهیه کننده و گریمور نامحترم موسسه اوج) سلام برسونید و خدمتشان عرض کنید:

کلاهی که امروز بر سر شماست بخشی از هویت یک کاراکتر است که قبل ها طراحی شده، خریداری شده و نمایش داده شده و حالا به این شکلی دزدیده شده و بدون هیچ تغییری دوباره بر سر شما فرو رفته.

جای بسی تأسف است که امروز این گونه دزدی ها لا به لای دزدی های کلان کوچک شمرده می شود.

لیلا حاتمی

کلاه گیس ترانه علیدوستی بر سر لیلا حاتمی در نهنگ آبی

ترانه علیدوستی

کلاه گیس ترانه علیدوستی در مادر قلب اتمی

سریال نهنگ آبی ساخته فریدون جیرانی به تهیه کنندگی سعید ملکان، جدیدترین تولید شبکه نمایش خانگی به نویسندگی بهرام توکلی،روایتی است معمایی و راز آلود از اتفاقاتی که در جامعه رخ می دهد.

مجید مظفری

گریم مجید مظفری در سریال نهنگ آبی

ساعد سهیلی، حسین یاری، مجید مظفری، ماهور الوند، حمید رضا آذرنگ، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی بازیگران سریال نهنگ آبی را تشکیل میدهند.

ساعد سهیلی

گریم ساعد سهیلی در سریال نهنگ آبی

کلاه گیس ترانه علیدوستی به سرقت رفت؟! + عکس

3.524
این مطلب مفید بود ؟177
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی