نمناک سرگرمیگوناگون کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی! + تصاویر
گروه " جی لی و جووم استودیو " اخیرا از کلنی های جدید و منحصر بفرد مناسب گربه های بازیگوش را رونمایی کردند.

کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی!

یکی از حیواناتی که این روزها به عنوان حیوانات خانگی در کنار انسان ها زندگی می کنند، گربه ها هستند که نگهداری یکی از آنها می تواند باعث سرگرمی هر یک از شما و اعضای خانواده تان گردد. با این وجود نگهداری حیوانات خانگی بیشتر به افرادی که اغلب تنها هستند و یا نیاز به تحرک دارند، توصیه می شود چرا که روزانه می توانند ساعت های متعددی را در کنار گربه خانگی خود سپری نمایند.

اما گربه ها حیواناتی بسیار کنجکاو و پر انرژی هستند و باید دائما آنها را از انجام دادن و یا انجام ندادن برخی کارها باز دارید. به همین دلیل گروه طراحی به نام " جی لی و جووم استودیو " اخیرا از کلنی های جدید و منحصر بفرد مخصوصا برای گربه های بسیار بازیگوش و پر انرژی طراحی شده اند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کلنی جدید گربه ها

گروه " جی لی و جووم استودیو " اخیرا از دو طرح بسیار جذاب خود با نام های " COX - 01010R " و " COX-02020R " رونمایی نمودند که این دو نام متعلق به دو سیاره متفوات است که از یک ایده خیالی گرفته شده است که یک سیاره نابود می شود و یک گربه دیگر برای انتقام گرفتن در سیاره دیگر جای می گیرد و باید به میزان زیادی تحرک نماید تا بتواند به نجات سیاره دیگر برسد.

خانه جدید برای گربه های بازیگوش

از این رو شما می بایست گربه بازیگوش خود را درون یکی از سیاره ها قرار دهید تا این گونه میزان جنبش و فعالیت آنها کاهش یابد1

کلنی جدید و مخصوص گربه های خانگی! + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف