نرگس محمدی

کل کل ستایش و دخترش + عکس

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1392کد مطلب : 5652زمان مطالعه : 2 دقیقه
نرگس محدی و حدیث امینی که در سریال ستایش2 در نقش یک مادر و دختر بازی میکنند در برنامه مشاعره ستاره ها با هم رقابت کردند. رقابتی که البته کل کل چاشنی آن بود.

برنامه «مشاعره ستاره ها» که این روزها در سوله سازمان پیشگیری و مدیریت بحران ضبط می شود، چهارشنبه دوم بهمن میزبان نرگس محمدی و حدیث میرامینی بود که در سری دوم سریال «ستایش» در نقش مادر و دختر ظاهر شده اند.

نرگس محمدی و حدیث میرامینی در مشاعره ستاره ها


یک نکته جالب اینکه او متولد سال 1364 و بازیگری که نقش دخترش را بازی می کند متولد 1367 است و سعید سلطانی کارگردان «ستایش» این دو بانو را که تنها سه سال با هم اختلاف سنی دارند با توسل به گریم به عنوان مادر و دختر در سریال خود انتخاب کرده است.

نرگس محمدی و حدیث میرامینی و مهدی سلوکی در ستایش 2


این دو که هر کدام سرگروه یکی از گروه های 10 نفره مشاعره بودند در مراحل پایانی مسابقه وارد رقابت شده و در بخش ضرب المثل با یکدیگر مسابقه دادند. رقابتی که البته کل کل چاشنی آن بود.

از بین سوال های ادبی، چیستان و ضرب المثل هر بار یک ضرب المثل سخت به محمدی افتاده بود و وی در این بخش می بایست با اجرای نمایش بی کلام، ضرب المثل مورد نظر را به هم گروهی اش تفهیم می کرد. میرامینی هم که گیر افتادن بازیگر نقش «ستایش» را می دید، با شیطنت می خندید.

نرگس محمدی و حدیث میرامینی در حال رقابت در مشاعره ستاره ها


با این حال محمدی از پس نمایش بی کلام خود برآمد و هم گروهی اش توانست چیستان را حدس بزند:لنگه کفش در بیابان غنیمت است.

در ادامه نوبت میرامینی بود که شانس خود را امتحان کند و جالب آنکه به او هم چیستان افتاد. او مدام در نمایش بی کلام خود شکل یک خانه را روی هوا می کشید و در نهایت هم گروهی اش حدس اشتباهی زد. در حالی که چیستان درست این بود:در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

 

حدیث میرامینی در مشاعره ستاره ها


بعد از این محمدی، میرامینی را از خوشحالی در آغوش گرفت و البته تأکید کرد اگر برنده نشده بود هم این کار را می کرد.

«مشاعره ستاره ها» به تهیه کنندگی امیرحسین آذر پس از این دو، میزبان کیهان ملکی و رضا توکلی بود. سری نخست این مجموعه دهه فجر و سری بعدی آن در ایام نوروز روی آنتن شبکه آموزش می رود.

ستایش ، کل کل نرگس محمدی و دخترش

2.934
این مطلب مفید بود ؟2014
برگرفته از مهر /ک
برچسب : سریال ستایش
وبگردی