کمند و سپند امیر سلیمانی
کمند و سپند امیر سلیمانی خواهر و برادر هنرمند سینما و تلویزیون مجری یک برنامه اقتصادی در گروه اقتصاد شبکه پنج سیما شدند.

کمند و سپند امیر سلیمانی هم مجری شدند

کمند و سپند امیر سلیمانی خواهر و برادر بازیگر سینما و تلویزیون در خانواده ای هنرمند و در کنار مرد بزرگی چون سعید امیرسلیمانی رشد کردند و مانند پدرشان به حرفه بازیگری روی آوردند. این خواهر و برادر بازیگر فیلم های زیادی در سینما و تلویزیون بازی کرده اند اما به تازگی وارد بعد جدیدی از دنیای هنر شده اند و پا به عرصه اجرا گذاشتند.

گروه اقتصاد شبکه 5 برنامه ای جدید با ساختاری متفاوت برای مخاطبان رسانه ملی تدارک دیده است. این برنامه در مرحله پیش تولید است و پخش آن از اواخر مهر 96 آغاز خواهد شد و علی صادق شیرازی کارگردانی مجموعه را برعهده دارد.

کمند و سپند امیر سلیمانی مجری کافه اقتصاد شدند

«کافه اقتصاد» یک مجموعه تلویزیونی و نمایشی است که کمند امیرسلیمانی و سپند امیرسلیمانی بازیگران توانمند و محبوب سینما و تلویزیون، دو مجری ثابت و اصلی این برنامه هستند و در بخش هایی از برنامه علی پاکزاد مجری سوم که از مجریان باسابقه رسانه است به آن ها اضافه خواهد شد.

این برنامه برای اولین بار با ساختاری جدید و کاملا نمایشی در راستای پرداختن به موضوعات روز جامعه در رابطه با اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی و توجه ویژه به صنایع فرهنگی طراحی و اجرا شده است.در هر برنامه یکی از گروه های بازاریابی فعال در فضای کسب و کار مجازی یا یک استارتاپ ویژه معرفی می شود.

کمند و سپند امیر سلیمانی

کمند و سپند امیر سلیمانی مجری شدند

این برنامه در حضور تماشاچیان و میهمان و در دکوری برش خورده از یک فضای شهری زیبا ضبط خواهد شد. آیتم هایی مانند درو یواش ببند ، مرور اخبار اقتصادی و شوخی با آنها، گردشگری و چندین مسابقه جذاب همراه با جوایز متنوع برای مخاطبین و بینندگان و همچنین شرکت کنندگان در استودیوی ضبط برنامه از دیگر بخش های مجموعه تلویزیونی و نمایشی «کافه اقتصاد» هستند.

«کافه اقتصاد» برای شروع شبهای آخر هفته روی آنتن شبکه 5 می رود و این امکان وجود دارد تا در صورت استقبال مخاطبین شبهای بیشتری در هفته روی آنتن شبکه پنج باشد و علی صادق شیرازی و سید عبدالرضا کیا تهیه کنندگی این برنامه را انجام می دهند.

کمند و سپند امیر سلیمانی مجری یک برنامه اقتصادی شدند

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
وبگردی