لوییس سوارز

کنایه لوییس سوارز به رئال مادرید پس از فتح کوپا دل ری

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67274زمان مطالعه : 3 دقیقه
لوییس سوارز مهاجم بارسلونا پس از قهرمانی کوپا دل ری با کنایه نسبت به حریفان اصلی تیمش صحبت کرد.

صحبت های لوییس سوارز پس از قهرمانی مقابل سویا

بارسلونا صبح یکشنبه در دیدار نهایی کوپا دل ری توانست با پنج گل سویا را شکست دهد و قهرمانی این دیدارها شود.

لوییس سوارس که در این بازی دو گل به ثمر رساند گفت :خیلی خوب نیمه اول را آغاز کردیم. بازی هماهنگی را به نمایش گذاشتیم. دوندگی خوبی داشتیم و با تمرکز بالا برابر حریف ظاهر شدیم. ما در سال های اخیر توانستیم فاتح کوپا دل ری شویم، در حال حاضر لحظات زیبایی برای طرفداران بارسلونا است. می خواستیم به هر نحوی که شده پیروز این بازی شویم. برخی از تیم ها دوست دارند که در این شرایط باشند اما به این مرحله نرسیدند. همه می دانند که برخی از تیم ها در فینال حضور ندارند. همه باشگاه ها خواهان قهرمانی در این رقابت ها هستند.

لوییس سوارز

صحبت های لوییس سوارز پس از قهرمانی تیمش

بارسلونا با شکست سه بر صفر برابر رم در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از این رقابت ها کنار رفت. مهاجم اروگوئه ای درباره این قضیه گفت :شرایط سختی داشتیم و باید دوباره به وضعیت خوب خودمان باز می گشتیم. این پیروزی اتفاق رم را نخواهد پوشاند اما جام مهمی است. در شروع فصل به دنبال فتح همه عناوین بودیم. قهرمانی در کوپا دل ری اتفاق فوق العاده ای است. در لالیگا باید بازی های زیادی را انجام داد. در کوپا دل ری همه تیم ها می خواهند که حریفانشان را شکست دهند. حذف مان از لیگ قهرمانان اروپا عجیب بود و می توانستیم به مراحل بالاتر صعود کنیم.
سوارس در پایان اظهار کرد:از شروع بازی به دنبال پیروزی بودیم چون سرمربی خواهان چنین چیزی بود. در نیمه اول عملکرد فوق العاده ای داشتیم و توانستیم به هدفمان برسیم. ما در همه رقابت هایی که حضور داریم به دنبال پیروزی هستیم، در لیگ قهرمانان اروپا این اتفاق رخ نداد. اکنون باید از قهرمانی در کوپا دل ری لذت ببریم و به فتح لالیگا فکر کنیم. به این قضیه نزدیک هستیم. باید در بازی های باقی مانده با تمرکز ظاهر شویم چون هر دیدار یک فینال محسوب می شود.

چالش مسی و سوارز در فینال کوپا دل ری مقابل سویا

لئو مسی و سوارز شنبه شب برابر سویا در فینال کوپا دل ری قرار خواهند گرفت . هر دو بازیکن از گزینه های مهم بارسلونا برای گلزنی در این مسابقه محسوب میشود . مسی و سوارز هر کدام 3 گل به ثمر رسانده اند اما گلزن برتر حاضر در فینال جام حذفی , خواکین کوریا بازیکن سویا با 5 گل است .

 لوئیس سوارز

چالش مسی و سوارز در فینال کوپا دل ری

بارسلونا در 3 فصل گذشته قهرمان این رقابت بوده است و آنها به دنبال کسب چهارمین جام متوالی از فصل 2013/14 هستند .

اما یک رکورد نیز وجود دارد . آقای گلی !

لیونل مسی فصل 2016/17 آقای گل شد . در فصل 2015/16 نیز مسی در کنار سوارز و منیر الحدادی از بارسلونا و بازیکنان دیگری به آقای گلی رسید . در فصل 2014/15 نیز نیمار با 7 گل آقای گل شد .

 گفتنی است خوزه آرنایز نیز با 3 گل در این فصل با مسی و سوارز از نظر گلزنی در کوپا دل ری برابر است اما با توجه به کنار گذاشته شدن او از ترکیب جام حذفی , او فرصت تکرار گلزنی را نخواهد داشت .

کنایه لوییس سوارز به رئال مادرید پس از فتح کوپا دل ری

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از ایسنا - بارسا نیوز/ ر
وبگردی