کنترل بدن
دندان درد شدید دارید ، درمان فوری برای بیخوابی می خواهید ، نمی دانید چطور جلوی عطسه را بگیرید ، خواب آلوده هستید و.. با روشهای عجیب کنترل بدن از شر تمام این مشکلات خلاص شوید.

کنترل بدن و رفع مشکلات جسمی با ترفندهای جالب

کاربرای فضای مجازی با ارسال اینفوگرافی هایی که هر کدام پیامی برای کنترل بدن و تسکین دردها در خود داشته نظر ما را به خود جلب کردند ، هر کدام از این تصاویر راه حلی را برای رفع مشکل احتمالی شما از دندان درد تا بیخوابی در خود دارد که برای آشنایی با انها پیشنهاد می کنیم با ما همراه شوید.

کنترل بدن

در پایان استحمام آب را سرد کنید تا از بروز آکنه جلوگیری شود ، آب سرد با بستن منافذ پوست شما از ورود میکروب و باکتری ها به آن جلوگیری می کند.

 

کنترل بدن

روی گزش حشرات کمی دئودورانت بزنید تا خارش آن متوقف شود.

 

کنترل بدن

 اگر دندان درد داریدمقداری یخ بین انگشت شست و سبابه خود نگهدارید به طوری که آن را مالش می دهید، این روش 50 درصد از درد دندان شما را درمان میکند.

 

کنترل بدن

برای فراموش نکردن یک متن و یا حتی درس های تان قبل از خواب آنها را بخوانید . اگر قبل از خواب متن سخنرانی خود را بخوانید صبح آن را به خوبی به یاد خواهید داشت.

 

کنترل بدن

 اگر احساس خواب آلودگی می کنید به اندازه که میتوانید نفستان را نگه دارید و سپس آن را آزاد کنید.

 

کنترل بدن

 اگر دچار گرفتگی بینی هستید تکه ای پیاز نزدیکی محل خوابتان بگذارید.

 

کنترل بدن

 اگر در گلویتان احساس خارش می کنیدگوشتان را بخارانید.

 

کنترل بدن

اگر در رختخواب هستید و همچنان احساس گیجی یا سرگیجه دارید یکی از پاهای تان را روی زمین بگذارید این روش به مغز کمک می کند تا موقعیت شما را محاسبه مجدد کنند. 

 

کنترل بدن

زبانتان را به صورت ثابت و مدت کوتاهی به قسمت پشت دندان ها به فشاری تا جلوی عطسه کردن شما را بگیرد

 

کنترل بدن

اگر برای خوابیدن با مشکل روبرو هستید به مدت یک دقیقه تند و با سرعت پلک بزنید.

10 روش جالب برای کنترل بدن و تسکین دردها

3.214
این مطلب مفید بود ؟95
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب : درد بدن
وبگردی