علی لهراسبی

کنسرت علی لهراسبی در عید فطر 96

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396کد مطلب : 49903زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی لهراسبی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان دوشنبه 5 تیر 96 در مرکز همایشهای برج میلاد بر روی صحنه میرود .

کنسرت علی لهراسبی 5 تیر 96 در برج میلاد

علی لهراسبی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان که تیتراژهای زیادی در تلویزیون از او پخش شده است در جدیدترین کنسرتش در مرکز همایش های برج میلاد در پنجم تیرماه 96 روی صحنه میرود . علی لهراسبی خواننده مشهور موسیقی پاپ کشورمان طرفداران بسیاری دارد و با توجه به انتخاب های درستی که در مسیر فعالیت های خود داشته، در زمره یکی از بهترین هنرمندان عرصه موسیقی قلمداد می شود.

علی لهراسبی که آخرین آلبومش به نام روبات را با همکاری بزرگان موسیقی پاپ در اسفندماه سال 92 وارد بازار موسیقی کشور کرد. علی لهراسبی خواننده ای که در سال های گذشته تیتراژهایی چون «پیله های پرواز»، «عبور شیشه ای»، «دلنوازان»، «فاصله ها»، «شیدایی»، «همه چیز آنجاست» را اجرا کرد، بعد از دو سال تیتراژ سریال «آرام می گیریم» را خوانده است.

نگاهی کوتاه به کارنامه هنری علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده پرطرفدار کشورمان در سال 1379تعدادی از آثارش را برای سنجش به دست مسئولین وقت صداوسیما می دهد و اندکی بعد با موافقت آن ها برای همکاری روبرو می شود و اجرای تیراژ سریال «کلبه سپید» به عنوان اولین حرکت رسمی او در عرصهٔ موسیقی پاپ امروزی رقم می خورد.

علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

در سال 1381 با اجرای تیراژ سریال دریایی ها ارائه ای متفاوت را از خود به نمایش می گذارد. پس از این است که آلبوم دریایی ها را با همکاری محمدرضا چراغعلی به بازار موسیقی پاپ عرضه می کند که با استقبال مناسبی روبرو می شود. سپس تیراژ سریال بیراهه ها بود که زمینه ساز ارائهٔ آلبومی کامل توسط او شد و همزمان با عید فطر سال 1385 «آلبوم مثلث» را با حضور ترانه هایی چون «بیراهه ها»، «یه روز سرد پاییزی» با تنظیم علی افضلی، «کوله بار»، «خط و نشون»، «آینه»، «لب سکوت»، «قلب سنگی»، «مرثیه» و «عطر بارون» ارائه کرد.

علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

بزرگ ترین کنسرت او در شب های 14 و 15 شهریور 1386 در مجموعه کاخ سعدآباد و با حضور بیش از 5000 نفر در هر شب برگزار شد. آلبوم بعدی او با نام 14 در پاییز سال 1388 منتشر شد.

"تصمیم" بهترین آلبوم لهراسبی در بین چند آلبوم منتشر شده از وی شناخته شد. او در اسفند92 آلبومی را منتشر کرد که چند روز مانده به انتشار، از سرمه ای به روبات تغییر نام داد.

کنسرت علی لهراسبی در عید فطر 96

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی