نمناک فرهنگ و هنرموسیقی کنسرت مهران مدیری در برج میلاد + عکس
کنسرت مهران مدیری ، کنسرت مهران مدیری در برج میلاد
سروش جمشیدی بازیگر مجموعه دورهمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر کنسرت مهران مدیری به زودی در برج میلاد به روز کرد.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1397

منتظر کنسرت مهران مدیری در برج میلاد باشید

مهران مدیری بازیگر ، مجری و کارگردان سینما و تلویزیون علاوه حضور در این عرصه های دنیای هنر دستی در دنیای موسیقی دارد و به مانند بسیاری دیگر از بازیگران کشورمان در عرصه موسیقی نیز فعال است.

مهران مدیری که در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش به اجرا در برنامه دورهمی پرداخت به زودی در برج میلاد کنسرتی را برگزار میکند.

کنسرت مهران مدیری در برج میلاد در سال 97

سروش جمشیدی بازیگر مجموعه دورهمی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره کنسرت مهران مدیری در برج میلاد به روز کرد .

مهران مدیری

مهران مدیری در برج میلاد به زودی کنسرت برگزار میکند

سروش جمشیدی با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از برگزاری کنسرت مهران مدیری در برج میلاد در روزها یا ماههای پیش رو خبر داد .

مهران مدیری

مهران مدیری با کنسرت جدیدش در برج میلاد

مهران مدیری را میتوان جزو هنرمندان همه فن حریف دانست ، چراکه علاوه بر بازیگری ، اجرا ، کارگردانی و خوانندگی را هم تجربه کرده و در این زمینه ها به اندازه بازیگری موفق نیز بوده است.

مهران مدیری

مهران مدیری در برج میلاد روی صحنه میرود

اولین کنسرت مهران مدیری بهمن ماه سال 83 در تهران برگزار شد و این هنرمند کشورمان 10 سال پیش در یک گفتگو درباره نحوه ورودش به دنیای موسیقی گفت :همیشه برای خودم می خواندم که اصلاً رسمی و جدی نبود، ولی تشویق های فردین خلعتبری باعث شد خواننده شوم و فعالیتم را در این عرصه گسترش دهم.

مهران مدیری همچنین درباره آشنایی خود با مرحوم بیات گفت:آشنایی من با مرحوم بیات از طریق فردین عزیز بود که همکاری ما با ایشان شکل گرفت. بعد از مدتی نیز به گروه موسیقی کوبه ای دارکوب پیوستم و کنسرت بزرگی را به یاد زنده یاد خسرو شکیبایی در سالن وزارت کشور اجرا کردیم.

مهران مدیری

مهران مدیری خواننده و بازیگر کشورمان

مهران مدیری خوانندگی تیتراژ سریال هایی چون هم نفس ، مهر و ماه ، باغ مظفر ، قهوه تلخ ، دورهمی و زعفرانی را برعهده داشته است.

مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

کنسرت مهران مدیری مجری دورهمی به زودی در برج میلاد!

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف