هنگامه قاضیانی

برگزاری کنسرت هنگامه قاضیانی در تالار وحدت

تاریخ انتشار : 6 دی 1394کد مطلب : 24735زمان مطالعه : 1 دقیقه
هنگامه قاضیانی از بازیگران خوب و توانمند کشورمان است که به تازگی به سمت موسیقی رقته است و مجوز یک گروه موسیقی بانوان را دریافت کرده است.

کنسرت هنگامه قاضیانی در تالار وحدت

هنگامه قاضیانی بازیگر آرام و موفق کشورمان قصد دارد کنسرت موسیقی را در تالار وحدت برگزار کند ، او به تازگی مجوز یک گروه موسیقی بانوان را گرفته است .

 

کنسرت هنگامه قاضیانی در تالار وحدت

هنگامه قاضیانی، بازیگر سینما و تئاتر، یک گروه موسیقی بانوان را به ثبت رسانده است و دی ماه امسال نیز با این گروه به روی صحنه خواهد رفت.

مدتی پیش بود که هنگامه قاضیانی در صفحه ی اینستاگرام خود تصاویری را با چند نوازند ه ی خانم از جمله یلدا صمدی ( نوازنده ی پیانو ) و گلبرگ پرویزی ( نوازنده ی گیتار باس ) منتشر کرد اما توضیح زیادی در این باره ارائه نداد.

 اما جدیدترین خبرها حاکی از آن است که این هنرمند، یک گروه موسیقی بانوان را با نام خودش در دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت کرده و قرار است که 19 دی ماه با همراهی این گروه در تالار وحدت روی صحنه رود.

 هنوز معلوم نیست که قاضیانی قرار است با چه عنوانی اعم از نوازنده یا خواننده با گروه تازه تاسیس خود کنسرت دهد و تماس های ایسنا هم با این هنرمند بی نتیجه بود.

 هنگامه قاضیانی که برنده ی سیمرغ بلورین جشنواره ی فیلم فجر در سال های 86 و 90 است، تحصیلات تکمیلی خود را در رشته ی «فلسفه غرب» در دانشگاه سانفرانسیسکو به اتمام رسانده است.

 در کارنامه ی کاری این هنرمند اثری از فعالیت های موسیقی دیده نمی شود و باید دید که او قصد دارد، در کدام شاخه ی موسیقی تجربه آزمایی کند.

برگزاری کنسرت هنگامه قاضیانی در تالار وحدت

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
برگرفته از ایسنا -/ ن.م
وبگردی