نمناک اخباردانشگاه زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 تغییر کرد
کنکور کارشناسی ارشد 98 ، تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1398

تاریخ جدید برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98

مهر:رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:در جلسه فوق العاده صبح امروز شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تعویق برگزاری کنکور ارشد 98 موافقت شد.

 

محمود صادقی گفت:صبح امروز جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش برگزار شد و در این جلسه با تعویق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 98 به دلیل وقوع سیل در برخی نقاط کشور موافقت شد.

 

وی افزود:در این جلسه تصمیم گیری شد که جزئیات این مصوبه تا ظهر امروز از سوی سازمان سنجش کشور اطلاع رسانی شود.

 

به گزارش مهر، پیش از این با توجه به درخواست های داوطلبان کنکور های سراسری و ارشد 98 در استان های درگیر سیل، رئیس سازمان سنجش از برگزاری جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود.

 

وی گفته بود:با توجه به وقوع سیل در برخی استان های کشور و همچنین در پیش بودن آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98، بررسی وضعیت برگزاری آزمون های کشوری نیازمند جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو است.

 

وی افزود:از همین رو جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در روز شنبه 24 فروردین ماه 98 برگزار می شود و تصمیم نهایی در مورد برگزاری آزمون های سراسری سال 98 اتخاذ می شود.

انتهای پیام/م

 

تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 + تاریخ دقیق

این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف