نمناک دنیای مدگوناگون فروش کیف و کفش از پوست انسان!
پوست انسان ، کیف و کفش
آیا تا بحال شنیده اید که از پوست انسان کیف و کفش تهیه شود؟ بله یک شرکت انگلیسی در کمال ناباوری اقدام به تهیه کیف و کفش از پوست انسان کرده است که با اعتراض عده زیادی رو به رو شده است.

کیف و کفش از جنس پوست انسان هم به بازار آمد

یک شرکت انگلیسی در اقدامی زشت و نامناسب از پوست انسان کیف و کفش درست می کند و به مردم می فروشد. این کار که باعث ناراحتی عده زیادی از مردم و رسانه ها شده است اصلا قابل قبول نیست.

کیف و کفش حیرت آور، از جنس پوست انسان

یک شرکت انگلیسی در حال تولید محصولاتی از پوست انسان است که با انتقاد شدید مردم و رسانه مواجه شده است.

مسئولان این شرکت ادعا کردند که آن ها از بهترین کیفیت پوست استفاده می کنند و برای تولید محصولات خود از متخصصان زبردستی استفاده می کند که سابقه طویلی در کار با چرم های باکیفیت دارند.

شرکت مواد خام خود را از افرادی که قبل از مرگ برای این کار ثبت نام کرده اند تامین می کند و بیشتر از قسمت پشتی و ناحیۀ شکمی پوست تهیه می شود. البته لازم به ذکر است که این شرکت تنها پوست های با کیفیت بالا را قبول می کنند و پوست کسانی که پوستشان جنس مناسب نداشته را قبول نکردند.

از اجناس ارائه شده می توان به کیف پول، کفش ، کمربند و دستبند انرژی اشاره کرد. به گفتۀ این شرکت، مشتریان آن ها جزء خوش شانس ترین افراد هستند چراکه هرچه بخواهند را می توانند بدست آورند علاوه بر این، این شرکت اعلام کرده است که به علت حجم زیاد سفارشات، فعلا دیگر سفارشی پذیرفته نمی شود مگر دستبند انرژی.

کیف و کفش از جنس پوست انسان هم به بازار آمد

این شرکت پوست انسان را با استفاده از روش های سنتی به بهترین جنس تبدیل می کند. پوست انسان بهترین و با کیفیت ترین نوع پوست است چرا که خالی از هرگونه اشکالی است. براساس مصاحبه ای که از افراد مختلف گرفته شد، اکثرا اعلام کردند این کاری چندش آور است و سوالی که افراد پرسیدند این بود که مردم چطور می توانند از این اجناس استفاده کنند؟

فروش کیف و کفش از پوست انسان!

برگرفته از جام جم آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 10 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف