کیک روز دانشجو
در روز 16 آذر دانشجویان به مناسبت روز دانشجو جشنی برگزار می کنند و یکی از مهم ترین تدارکات این جشن کیک می باشد که می توانند با این ایده های جدید و زیبا بهترین کیک روز دانشجو را داشته باشند.

انواع کیک روز دانشجو

روز دانشجو ، روز قلم های تیز ، فکرهای خلاق و اندیشه های نو مصادف با 16 آذر است . بعد از گذراندن مرحله سخت عبور از کنکور، دانشگاه و خاطرات دوران دانشجویی به یکی از بهترین خاطرات زندگی هر فرد تبدیل می شود .

دوران دانشگاه ، درس خواندن و گشت و گذار با دوستان ، خاطرات خوابگاه و در کل دوران دانشگاه با همه مشکلاتش ، از شادترین و زیباترین دوره زندگی جوانان است و هیچگاه از ذهن آنان پاک نمی شود. 16 آذر روز دانشجو است ، روزی که به یاد دانشجویان شهید و مبارز نامگذاری شده است .

روز دانشجو فرصتی است که نقش برجسته و پررنگ قشر عظیم دانشجویان و سرنوشت سازان را در جامعه یادآوری کنیم و یادمان نرود که آن ها همواره برای شکوفایی ایران تلاش کرده اند.

مجله اینترنتی نمناک نیز این روز عزیز را به دانشجویان عزیز مرز و بوممان تبریک عرض می کند و در ادامه شما را دعوت می کند تا تصاویری از زیباترین مدلهای تزیین کیک روز دانشجو و کیک های مناسب جشن فارغ التحصیلی را مشاهده نمایید .

کیک روز دانشجو

ایده کیک روز دانشجو

کیک دانشجویی ریاضی

تزیین کیک دانشجویی

کیک جشن فارغ التحصیلی

مدل کیک های شیک و جالب روز دانشجو + تصاویر

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی