کیک روز مادر

کیک روز مادر با تم و تزیینات عشقولانه

کد مطلب : 69461زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روز مادر در کنار هدیه ای که به مادر می دهید می توانید کیک هایی با ایده ها و تم های خاص برای مادر سفارش دهید یا خودتان آن را تزیین کنید.

کیک روز مادر با ایده و تم های زیبا

روز مادر روزی برای قدردانی از زحمات مادران و یکی از روزهای مهم برای تمام ایرانی ها است, بسیاری از خانم ها دوست دارند برای روز مادر خودشان برای مادر عزیزشان کیک بپزند تا به سلیقه خودشان آن را تزیین کنند. این روز که میرسد دوست داریم با تمام وجود این روز را برای فرشته ی زندگی مان زیبا ساخته و به قول معروف برایش سنگ تمام بگذاریم.

در کنار هدیه روز مادر که هرچیزی می تواند باشد، خیلی ها کیک و شیرینی این روز را با ایده های متفاوت آماده می کنند. کیک هایی خانگی یا سفارشی با تم و ایده های مناسب مادر که نمونه هایی از آنها را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

کیک روز مادر

مدل کیک روز مادر

برای انتخاب و سفارش کیک روز مادر مثل مناسبت های دیگر باید یک سری نکات را دانسته و رعایت کنیم که اولین این نکات انتخاب قنادی مناسب است؛ نه تنها در روز مادر بلکه در تمام مناسبت هایی که قصد سفارش کیک دارید حتما بایستی سراغ قنادی های معتبر و امتحان پس داده بروید تا هم کیفیت کیک و هم تزیین آن به بهترین شکل ممکن مطابق سفارش شما باشد.

کیک روز مادر لاکچری

نکته ی بعدی انتخاب تم و طرح کیک است که برای روز مادر بیشتر ایده ی گل و قلب انتخاب می شود که نمونه های آن را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید. کیک هایی با تم شغل مادر یا علائق او مثل موسیقی یا خیاطی هم طرفداران خود را دارد که در نوع خود زیباست.

ایده کیک روز زن

کیک روز مادر جدید

 تم کیک روز مادر

کیک خیاطی روز مادر

نکته ی دیگر وزن کیک است که حتما باید با توجه به تعداد نفرات در نظر گرفته شود تا مبادا با سفارش کیک بزرگتر از حد نیاز اسراف شده و هزینه ی اضافه پرداخت کنید.

تزیین کیک با گل

برخی از خانم ها علاقه دارند کیک روز مادر و مناسبت های دیگر را خودشان در منزل تهیه کنند که این بسیار عالی است و از همه لحاظ پذیرفته شده تر است. اگر مهارت خاصی در تزیین کیک ندارید و نمیتوانید هر تزیینی را روی کیک پیاده کنید می توانید از کیک هایی با تزیین میوه و شکلات و .. که نمونه های آن را در اینجا مشاهده می کنید، استفاده کنید.

کیک خانگی روز مادر

تزیین کیک روز مادر

کیک روز مادر ساده

مدل کیک روز مادر با تزیینات جدید و لاکچری + تصاویر

4.583
این مطلب مفید بود ؟749
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی