کیک عروسی

کیک عروسی سفید با تزیینات گل طبیعی + تصاویر

کد مطلب : 67938زمان مطالعه : 2 دقیقه
تزیین کیک عروسی با گل های طبیعی مخصوصا گل رز یکی از ایده های زیبا و رمانتیک برای تزیین کیک های چند طبقه است.

کیک عروسی با تزیین گل

اگر در حال انجام تدارکات مراسم عروسی هستید خرید کیک عروسی را از قلم نیندازید, کیک عروسی مهمترین کیکی است که در طول عمرتان سفارش میدهید پس باید در انتخاب آن دقت کنید. اینکه کیک عروسی شما چند طبقه باشد و چگونه تزیین شده باشد خیلی مهم است و بستگی به سلیقه شما دارد, پرطرفدارترین مدل کیک های عروسی آن هایی هستند که با گل طبیعی مخصوص گل رز تزیین شده اند.

برای انتخاب کیک عروسی فقط و فقط زیبایی را در نظر نگیرید, کیک عروسی باید مزه خوبی داشته باشد و مواد به کار رفته در آن تازه باشد. هنگام سفارش کیک عروسی حتما تعداد مهمانان را مد نظر بگیرید تا کیک کم نیاید و یا خیلی اضافه نماند.

کیک عروسی

کیک عروسی چند طبقه خوشگل

اگر شما هم کیک عروسی تان را با تزیین گل طبیعی انتخاب کرده اید باید به شما تبریک بگویم زیرا شما کاملا خوش سلیقه اید, کیک هایی که با گل طبیعی تزیین میشوند برای مراسم عروسی بسیار مناسب هستند.

کیک های با تزیین گل هم برای عروسی های ساده مناسب اند و هم برای عروسی های مجلل که چند طبقه بودن آن بستگی به مهمانان شما دارد. نمونه هایی از زیباترین مدل کیک های عروسی که با گل طبیعی تزیین شده اند را در این بخش از نمناک مشاهده کنید و در صورت علاقه از آن ها ایده بگیرید.

کیک عروسی

کیک عروسی با تزیین گل طبیعی

برای کیک عروسی هرگز سراغ کیک های شکلاتی و میوه ای نروید زیرا اصلا مناسب این مراسم نیستند, کیک عروسی اگر سفید و وانیلی باشد خیلی بهتر است.

کیک عروسی

کیک عروسی پنج طبقه مجلل

کیک عروسی 2018

کیک عروسی 2018 با تزیین گل

کیک عروسی

کیک عروسی رمانتیک و شیک

کیک عروسی

کیک عروسی با تزیین گل رز قرمز

کیک عروسی

کیک عروسی سفید و صورتی

کیک عروسی

کیک عروسی چهار طبقه زیبا

کیک عروسی

کیک عروسی دو طبقه سفید صورتی

تزئینات زیبا و شیک کیک عروسی سفید

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی