گالوانیک صورت
گالوانیک صورت به یک نوع از روش های لیفت صورت گفته می شود که در آن عمل جراحی وجود ندارد آیا می دانید این روش چه فوایدی برای شما دارد؟

چیستی گالوانیک صورت و مزیت زیبایی شگفت انگیز این روش زیبایی مدرن پوست 

فکر می کنید یک فشار الکتریکی می تواند چه کار هایی را با پوست و یا چین و چروک ها و خطوط ریزشما بکند ؟ اما منظور من این نبود که شما را بترسانم! در حقیقت، روش های الکتریکی برای صورت، در دنیای زیبایی طوفانی برپا کرده است و چیزی که من در مورد آن صحبت می کنم، گالوانیک صورت است . از این موضوع خبر ندارید ؟ پس این قسمت از سلامت نمناک در مورد فواید گالوانیک صورت فقط برای شما است و به مطالعه خود ادامه دهید . 

گالوانیک هیدرودرمی صورت چیست ؟

متخصصین پوست این روش را "لیفت غیر جراحی صورت " می نامند که به شما پوست جوانی می دهد، بدون اینکه عمل جراحی و یا تزریقی داشته باشید . این شامل استفاده از جریان کم سطح برای تزریق دارو به پوست شما است و به عبارت دیگر، گالوانیک صورت از جریان مستقیم متوسط استفاده می کند تا سلول های پوست شما را تحریک کند و پوست را نرم می کند و داروها و کرم های ضد آفتاب را به اعماق پوست می کشاند و این کار برای بهبود سطح هیدراتاسیون و گردش خون به صورت انجام می شود و از این طریق درخشندگی بیشتری می گیرد ونباید هم نگران نباشید! این روش کاملاً بدون درد است - شما حتی چیزی را حس نخواهید کرد .

انواع گالوانیک صورت 

معمولاً، متخصصین پوست دو نوع گالوانیک صورت را انجام می دهند : 

- لونتوفورسیس:

در طی این روش ، ژلی با بار مثبت روی پوست شما زده می شود و سپس یک الکترود منفی در نزدیکی شانه شما قرار می گیرد یا از شما خواسته می شود آن را نگه دارید. اکنون یک جریان با بار مثبت از پوست شما عبور می کند و کمک می کند تا مواد مؤثر وارد شده به پوست خود را به عمق لایه های اپیدرمی وارد کنید و این کار، کارآیی کلیه محصولات پوستی را که پس از این روش استفاده می کنید را به طرز چشمگیری افزایش می دهد .

- دسینکراشتیشن:

در این فرایند از جریان گالوانیک برای نرم کردن و امولسیون کراتین و سبوم موجود در فولیکول های مو استفاده می شود و راهی برای آماده سازی پوست برای برداشتن بدون درد و نرم است. برداشتن دستی در ادامه این روش استفاده می شود و این به معنای پاک سازی عمیق پوست و نرم کردن آن در یک زمان است .

گالوانیک صورت برای همه انواع پوست (شامل پوست حساس) مناسب است و این درمان تخصصی پوست فواید زیادی دارد. 

هیدرودرمی گالوانیک

لیفت صورت

فواید هیدرودرمی  گالوانیک صورت چیست؟

این بخش از سلامت نمناک که در مورد گالوانیک صورت است را با بررسی فواید ان ادامه می دهیم : 

1. کاهش بی حالی و پیری و افزایش درخشش پوست :

بی حالی یکی از نشانه های اصلی پیری است و گالوانیک صورت تمام ناخالصی ها از پوست را پاک می کند و غلظت اکسیژن را در آن افزایش می دهد و این روش پاک سازی عمیق باعث می شود که پوست شما درخشش داشته باشد . 

2. به حداقل رساندن خطوط و چین و چروک :

پیری و قرار گرفتن مداوم در برابر آفتاب و گرد و غبار می تواند بر روی پوست شما تاثیر بگذارد و شما حتی متوجه خطوط و چین و چروک های ظریف نخواهید شد که بر روی صورتتان بوجود می آیند. درمان پوستتان با گالوانیک صورت پوستتان را جوان می کند، تعادل را بازیابی می کند و خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد و پوست شما را محکم می کند و همچنین در جلوگیری از علائم زودرس پیری مفید است.

3.بهبود الاستسیته پوست :

زمانی که استرس دارید ، بر روی صورتتان مشهود می شود و در مورد اخم کردن و تنگ کردن چشم ها حرف نمی زنم. در مورد تاثیر استرس بر روی پوست صحبت می کنم. به همراه فقدان مراقبت مناسب و عوامل خارجی دیگر، پوست شما کشش و سفتی اش را از دست می دهد و جریان برقی که در طول درمان از پوست شما عبور می کند به محکم کردن آن کمک خواهد کرد و این باعث زنده کردن پوست سالخورده شما می شود و دوباره آن را محکم می کند.

4. سم زدایی پوست :

شما نمی توانید این واقعیت را انکار کنید که بعد از هر جلسه گالوانیک صورت احساس می کنید پوستتان عالی و آرام است اما جدا از آرامش، گالوانیک صورت چیزی بیشتر از مراقبت های معمولی صورت دارد. جریان های الکتریکی لنف را توانا می سازند و پوست را تحریک می کنند و این کار توانایی طبیعی پوست برای پاکسازی خودش از سموم مضر را بهبود می بخشد و علاوه بر این، گالوانیک صورت سموم را از عمق پوست بیرون می کشد و باعث می شود که صورت شما روشن تر و سالم تر به نظر برسد .

 5. بهبود گردش خون و سطوح اکسیژن در پوست :

گالوانیک صورت تولید سلول های تازه پوست و کلاژن را افزایش می دهد و در نتیجه، سلول های جدید خیلی سریع تر جایگزین سلول های قدیمی می شوند و هم چنین جریان خون را به سطح پوست شما تحریک می کند، که به نوبه خود تامین اکسیژن رسانی به صورت افزایش می یابد که اکسیژن پوست شما را شاداب تر و سفت تر می سازد و از حفظ رطوبت نیز حمایت می کند .

 6. کمک به پیشگیری از آکنه :

گالوانیک صورت به خصوص فرآیند دسینکراشتیشن، کیسه های ترشحی مو را هدف قرار می دهد و منافذ را مسدود می کند و تمام ناخالصی ها در منافذ پوست را استخراج می کند و آن ها را تمیز و پاک می کند و این کار به کاهش و جلوگیری از آکنه کمک خواهد کرد .

دستگاه گالوانیک

هیدرودرمی  صورت

 7. بهبود رنگ پوست :

من نمی گویم که این درمان رنگ صورتتان را روشن می کند اما زمانی که پوست کاملاً پاک سازی شده باشد، روشن و درخشان به نظر می رسد و به این دلیل است که سموم مضر از پوست حذف شده اند . یون های منفی ، همه ناخالصی ها و سموم و کثیفی ها را به دام می اندازند و این به نوبه خود باعث رنگ روشن تر پوست شما خواهد شد .

 8. کمک به رطوبت رسانی و هیدراته کردن پپوست :

واقعیت این است که همه محصولتان به لایه های پوست شما نفوذ نمی کند و علاوه بر این، پوست شما ممکن است قادر به حفظ رطوبت نباشد. گالوانیک صورت به حل این مشکل با حذف سلول های مرده پوست و ترویج تجدید حیات سلول کمک می کند و این باعث احیای پوست می شود و آن را الاستیک تر می کند و باعث حفظ رطوبت آن خواهد شد .

 9. نفوذ بهتر محصول :

جریان گالوانیک حاوی یون های منفی است و ژل درمانی (حاوی عناصر ضد پیری و ترکیبات دیگری است) که بر روی پوست شما اعمال می شود که حاوی یون های مثبت است و جریان محصولات در پوستتان را عمیق تر می کند. این محصولات در خنثی سازی مواد سمی و رادیکال های آزاد مضر در پوست شما کار می کنند و بافت و سلول های عمیق درون لایه پوست تان به بهترین شکل کار خواهند کرد.

 10. نرم کننده پوست:

گالوانیک صورت، بافت ها و ماهیچه های صورت که تحت تاثیر پیری قرار گرفته اند را تسکین می دهد و وقتی که ماهیچه ها آرام هستند، خون و اکسیژن بیشتری به سلول های پوست منتقل می شود. تعادل pH پوست دوباره برقرار می شود و این باعث نرم و صاف شدن آن خواهد شد .

 به نظر امیدوارکننده است، اینطور نیست ؟ اما قبل از اینکه برای قرار ملاقات خود عجله کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد که باید بدانید .

 چرا همه افراد نمی توانند گالوانیک هیدرومی صورت را انتخاب کنند

به این دلیل که عوامل خاصی شما را برای این کار کاندید درستی نمی دانندکه عبارتند از :

 اکر این موارد را دارا باشید نمی توانید این درمان را انجام دهید:

  •  دستگاه ضربان ساز قلب داشته باشید
  •  بیماری قلبی داشته باشید
  •  رنج ناشی از صرع یا فشار خون بالا داشته باشید
  •  بریدگی، زخم و خراش هایی روی پوست خود داشته باشید
  •  باردار باشید
  •  دیابت داشته باشید
  •  ایمپلنت های فلزی در بدن خود داشته باشید
  •  داروهای نازک کننده پوست مصرف کنید
  •  به تازگی پیلینگ شیمیایی انجام داده باشید

 من درک می کنم که فکر انتقال الکتریسیته از پوست ترسناک به نظر می رسد اما آیا عوارض جانبی برای این درمان وجود دارد؟

لیفت صورت

لیفت با هیدرودرمی 

آیا گالوانیک صورت ایمن است ؟

 عوارض جانبی گالوانیک صورت:

تاکنون هیچ مطالعه ای برای ارزیابی اثرات جانبی گالوانیک صورت، صورت نگرفته است اما با این حال جریان گالوانیک به طور گسترده ای برای درمان فلج صورت و فلج بل استفاده می شود و بنابراین یک درمان بی خطر محسوب می شود. با این وجود، یک مطالعه در مورد ارزیابی تاثیر تحریک الکتریکی بر روی پوست انسان ذکر می کند که برخی از شرکت کنندگان احساس ناخوشایندی را تجربه کردند و برخی از آن ها نیز درد خفیفی را احساس کردند.

دوباره، سطح حساسیت به محرک از فردی به فرد دیگر متفاوت است و برخی ممکن است تحمل رنج بالایی داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نسبت به محرک های نرم هم بسیار حساس باشند ، پس این به شما و شرایط بدن تان بستگی دارد .

اگر مواد پر کننده دندان پزشکی ، تاج فلزی یا بریس فلزی دارید، مراقب باشید.

افراد با این وسایل دندان پزشکی ممکن است طعم فلزی را در دهان خود در طی این روند تجربه کنند. داشتن فلز در داخل دهان ممکن است حتی یک شوک الکتریکی به شما بدهد که ممکن است باعث سردرد ملایمی شود و یا احساس خارش بکنید اما با چند احتیاط می توانید این روش را انجام دهید.

 چگونه گالوانیک صورت را در خانه انجام دهید:

تجهیزات گالوانیک صورت دستی و ژلش به راحتی در بازار در دسترس است ، آن ها را بردارید و سپس از این مراحل پیروی کنید:

صورت و گردن خود را به طور کامل با تمیز کننده ای که در خانه دارید تمیز کنید و سپس درست خشک کنید و تونر مورد علاقه خود تان را اسپری کنید.

ژل درمانی را روی یک نیمه از صورت و گردن خود بمالید و تایمرش را تنظیم کنید (در صورتی که دستگاه صورت تایمر ندارد).

دست هایتان را مرطوب کنید و سپس دستگاه را نگه دارید و هنگامی که دکمه شروع را فشار دادید، انتهای دستگاه را روی پوست خود فشار دهید در جایی که ژل وجود دارد و آن را به اطراف حرکت دهید و وقتی تایمر تمام شد توقف کنید و همان مراحل را در طرف دیگر صورت و گردن خود تکرار کنید و زمانی که این کار را کردید، ژل باقیمانده را از روی صورت خود با یک حوله مرطوب پاک کنید و سپس یک سرم و یا مرطوب کننده اعمال کنید.

لیفت صورت هیدرودرمی

لیفت صورت با گالوانیک

توجه: اگر ژل در طول درمان خشک شد، کمی آب رویش بزنید و ادامه دهید و همچنین ، اطمینان حاصل کنید که جریان مداوم باشد.

همیشه بهتر است که از یک متخصص زیبایی شناس حرفه ای برای گالوانیک صورت دیدن کنید.

فواید این سرویس در صورتی است که تنها با توجه به احتیاط ها انجام شود، پس با پوست مات و بی حال خود خداحافظی کنید و با گالوانیک صورت، از یک فرد جدید با صورت شاداب استقبال کنید البته تحت مراقبت یک پزشک متخصص پوست.

گالوانیک صورت چیست و هیدرودرمی پوست چه فوایدی دارد؟

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : stylecraze / بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /م.ح
وبگردی