گاو نر وحشی
هنگامیکه گاو نر وحشی از قفسی که در آن قرار گرفته بود، خارج می شود، به سرعت حرکت می کند که متاسفانه باعث آسیب رساندن به خودش می شود و پاهایش دچار شکستگی می شوند!

 پایان تلخ گاو نر وحشی همزمان با شکسته شدن پاهایش 

همراه با شنیدن نام کشورهایی همچون اسپانیا و اندونزی قطعا مسابقات گاوبازی ای که سالانه در این کشورها برگزار می شوند، به ذهنمان خطور خواهد کرد. با این وجود این در این دو کشور سالانه با وجود تلفات جانی، مسابقات گاو بازی برگزار می شوند و حتی این مسابقات به نوعی جاذبه گردشگری برای آنها محسوب می شود و سالانه تعداد زیادی گردشگر به این کشورها برای مشاهده این مسابقات حاضر می شوند و متقابلا هزینه های زیادی می پردازند.

همان گونه که گفته شد، این مسابقات دارای تلفات بیش از حدی می باشند و به مرور چندین تن ممکن است جان خود را در طی این مسابقات از دست بدهند. اما این مردم، گاوها را مقدس می دانند و از آسیب زدن به آنها جلوگیری می کنند ومگر آنکه گاوها خودشان باعث اسیب زدن به خودشان شوند!

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و دلخراشی از یک گاو وحشی نر قدرتمند در صفحات مجازی منتشر شد که در این ویدیو بر خلاف اتفاقات و حادثه های اخیر، به هیچ یک از تماشاچیان آسیب وارد نکرد و تنها باعث آسیب رساندن به خودش شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پایان تلخ گاو نر وحشی همزمان با شکسته شدن پاهایش

لحظه پرش گاو نر وحشی به بیرون از قفس

ویدیویی که در ذیل مشاهده می کنید، در روستای "Mejorada del Campo"، حوالی مادرید هنگامیکه گاو نر وحشی از قفسی که در آن قرار گرفته بود، خارج می شود، به سرعت حرکت می کند که متاسفانه باعث آسیب رساندن به خودش می شود و پاهایش دچار شکستگی می شوند!

با این وجود این ویدیو با واکنش های متعددی از جانب حامی حیوانات روبرو گشت و این افراد، تنها افرادی که مسئولیت حمل و نقل گاو وحشی نر را مسئول شکستگی پاهای گاونر می دانند و اعلام کردند که گاو باید به گونه ای دیگر و مطمئن تر به بیرون از قفس منتقل می شد. اما طبق گزارش ها گاو بدون هیچ دخالتی از قفس به بیرون پریده است که منجر به آسیب رساندن به خودش گردید.

تسلیم نشدن گاو نر وحشی در مقابل جراحت

عدم تسلیم شدن گاو وحشی و تلاش به حرکت با پاهای شکسته

گرچه گزارش ها حاکی از آن هستند که مسئولین انتقال حیوان، رمپ را بیش از حد مجاز شیب داده بودند و هنوز این موضوع در حال بررسی می باشد.

لازم به ذکر است که این ویدیو بیش از 344000 بار در صفحات مجازی دیده شده است و به تبع تعداد زیادی از کاربران نسبت به آن از خود واکنش نشان داده اند.

ویدیو پایان تلخ گاو نر وحشی همزمان با شکسته شدن پاهایش ؛

پایان تلخ گاو نر وحشی همزمان با شکسته شدن پاهایش + فیلم

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : حمله گاو
وبگردی