تصویر گذشته گوگل
گوگل یک منبع معتبر و کامل برای اطلاع از هرچیزی می باشد که از 20 ساله گذشته تا امروز تفاوت ها و پیشرفت های چشمگیری داشته است.

تصویر نوستالوژیک 20 سال گذشته گوگل

این روزها با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در تمام زمینه های ممکن و غیر ممکن، می توان تمام ضروریات زندگی خود را با کمی جستجو در صفحات مجازی و اینترنت بیابیم. برای مثال در گذشته زمانیکه مریض احوال می شدیم، فورا به دکتر مراجعه می کردیم و وی نیز نسخه ای را برای بهبودی ما تجویز می کرد و بهبودی کامل کسب می کردیم.

اما امروزه به لطف پیشرفت چشمگیر تکنولوژی ابتدا در اینترنت راه حل مناسب برای پیشگیری از بیماری مورد نظر را جستجو می کنیم و سپس آنها را عملی می کنیم تا بهبود یابیم و در غیر اینصورت به پزشک مراجعه می کنیم.

با این وجود اینترنت یا در اصل گوگل، امروزه تبدیل به منبعی معتبر و کامل برای اطلاع یابی از هر چیزی که حتی فکرش را نکرده ایم، شده است و در اغلب موارد می توان به مطالب موجود در گوگل اعتماد 100% داشته باشیم.

اما ما تمام این موارد را به لطف شرکت گوگل داریم که دامنه این پایگاه اطلاع رسانی در سپتامبر سال 1997 میلادی خریداری شد که در نهایت در سپتامبر یک سال بعد (1998 میلادی) اولین دفتر کار گوگل راه اندازی شد و گوگل رسما به عنوان یک شرکت ثبت گردید.

با ثبت شرکت گوگل، مهندسان این شرکت شروع به نوشتن برنامه های کاربردی کردند که مهم ترین آنها " Google search engine " می باشد که یکی از بزرگترین اختراعات تاریخ می باشد و این روزها شاید انسانی وجود نداشته باشد که حتی یک بار هم به آن مراجعه نکرده باشد!!

اما اخیر تصویر کاملا نوستالوژیک از سال های اولیه شرکت گوگل منتشر شد که با نگاه کردن این تصاویر می توان تفاوت های و پیشرفت های چشمگیر این شرکت بزرگ در این 2 را درک کرد.

تصویر اولیه موتور جستجوگر گوگل

گذشته گوگل

تصاویر نوستالژیک گوگل 

گوگل قدیمی

گوگل در 20 سال گذشته

تصویر امروز موتور جستجوگر گوگل

تغییرات گوگل

تغییرات گوگل از گذشته تا امروز 

شرکت بزرگ گوگل

تصویر امروز گوگل

تصاویری از تغییر و پیشرفت گوگل از گذشته تا امروز

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : گوگل
وبگردی