گربه در قفس
گربه ها حیوانات بامزه و دوست داشتنی و گاها باهوش هستند که با رفتارهای خود افراد را شگفت زده می کنند.

واکنش جالب گربه گیر افتاده در قفس

گربه ها یکی از حیوانات خانگی هستند که این روزها ما می توانیم تعداد بسیار زیادی از آنها را در سطح شهر در حالی که توسط مالک خود در حال قدم زدن هستند را مشاهده نماییم.گربه ها و سگ ها یکی از باهوش ترین حیوانات خانگی هستند که می توانیم از آنها در خانه هایمان نگهداریم.با این وجود برخی معتقد هستند که آنها باهوش نیستند و به همین دلیل روز گذشته ویدیویی جالب از یک گربه باهوش تمام صفحات مجازی را شوکه کرد.

نگهداری گربه در قفس

رفتار خنده دار گربه بامزه در قفس

رفتار خنده دار گربه گیر افتاده در قفس

روز گذشته ویدیویی جالب از یک گربه گیر افتاده در قفس منتشر شد که برای نجات دادن جان خود بطور باهوشانه دست به کاری جالب می زند که حتی شاید تصور آن هم برای شما کار دشوار خواهد بود.

گربه زرنگ و باهوش خاکستری رنگ برای نجات دادن خودش از قفس ، در طی اقدامی ناباورانه یک پایش را بر روی میله می گذارد و به کمک پای دیگرش ضامن قفل قفس را می کشد و زمانیکه مالک خود را پشت قفس مشاهده می کند ، از کار خود پشیمان می شود و مجددا درب قفس را به روی خود می بندد.

رفتار عجیب گربه

رفتار گربه باهوش و بامزه گیر کرده در قفس

این اتفاق بسیار جالبی بود که توانست هزاران بازدید را از روز گذشته تاکنون به خود اختصاص دهد و از طرف دیگر نیز باعث تغییر طرز تفکر کاربران نسبت به هوش و عقلانیت آنها به این حیوانات شد.

 

ویدیو واکنش جالب گربه گیر افتاده در قفس

رفتار بامزه و جالب گربه مظلوم گیر افتاده در قفس + فیلم

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : گربه
وبگردی