گردباد عجیب در روسیه
انتشار ویدیویی از یک پدیده نادر که رخ دادن گردباد عجیب در کشور روسیه را نشان می دهد باعث شوکه شدن بسیاری از کاربران شد.

رخداد عجیب و طبیعی گردباد بر روی دریاچه ای در روسیه!!

 
شاید تا به حال شما ویدیوهایی از گردباد را بر روی خشکی به تعداد دفعات بسیار زیادی مشاهده کرده باشید اما آیا تا به حال گردباد بر روی آب را مشاهده کرده اید؟!گردباد بر روی آب یکی از پدیده های طبیعی است که مشاهده آن و رخ دادن آن بسیار نادر است و حتی شاید ممکن است هر 100 سال یکبار رخ دهد.بنابراین می توان آنرا یک پدیده عجیب و نادر زمینی نام برد.اما با این وجود ویدیویی عجیب از یک گردباد بر روی یک دریاچه ای واقع در روسیه منتشر شد که به شدت فضای مجازی را مانند ویروسی بزرگ در دستان خود گرفت و باعث شوکه شدن کاربران زیادی شده بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عجیب ترین گردباد 

در روز 6 اوت،ویدیویی عجیب که توسط یکی از ساکنین اطراف دریاچه لادوگا واقع در روسیه در صفحات مجازی منتشر شد که یک پدیده کاملا نادر را نشان می داد.
عجیب و غریب بودن این ویدیو تنها به دلیل پدیده ای نادر بود که در دریاچه لادوگا رخ داده بود که این پدیده عجیب و غریب،گردباد بر روی آب بود و همان گونه که در بالا بیان کردیم پدیده ای است که شاید هر 100 سال یکبار نیز رخ ندهد و همین باعث شوکه شدن ساکنین اطراف دریاچه لادوگا و کاربران صفحات مجازی شده بود.
طبق آخرین آمار ، خوشبختانه این پدیده طبیعی و نادر هیچ تلفات جانی نداشت و ساکنین اطراف دریاچه لادوگا در صحت و سلامت کامل قرار دارند. 

فیلم گردباد عجیب در روسیه بر روی دریاچه ؛

گردباد عجیب ، فیلمی از عجیب ترین گردباد در روسیه

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : فیلم جالب
وبگردی