گردشگری میلیونرها
شاید برای اغلب افراد این موضوع سوال باشد که افراد میلیونر برای گشت و گذار به کدام نقاط زمین می روند؟ در ادامه با مقاصد گردشگری میلیونرها در سال 2019 آشنا خواهید شد.

مقاصد گردشگری میلیونرها در سال 2019

گشت و گذار از گذشته تا هم اکنون در میان تمام مردم جهان وجود دارد که در دنیای امروزه میزان گشت و گذارها و سفرهای داخلی و خارجی به روش فزاینده ای، افزایش پیدا کرده است. اما مسافرت های افراد ثروتمند به اقصی نقاط جهان با خبرها و حواشی مختلفی همراه است که می تواند گاها به مدت یک الی چند ماه صورت گیرد.

با این حال مسافرت این دسته از افراد فوق العاده ثروتمند، شاید چند صدهزار دلار و یا حتی میلیون دلار باشد که در آن گران قیمت ترین نوشیدنی ها، غذاها، هتل ها، مراکز گردشگری و... را انتخاب می کنند و بصورت مجلل در طی مسافرت خود زندگی می کنند! اما شاید این یک سوال باشد که میلیونرها به کدام نقاط زمین برای گشت وگذار می روند؟!

برای پاسخ به این سوال در طی گزارشی که توسط آژانس های مسافرتی انجام شده است، سفرهایی که برای آن هزینه بسیار زیادی صرف شده را رونمایی و اعلام کرده اند که افراد ثروتمند این مقاصد را در سال 2019 میلادی انتخاب کردند و برای آن هزینه های گران قیمتی را کنار گذاشتند. جزئیات بیشتر را در ادامه این گزارش از نمناک بخوانید.

توجه :رتبه بندی زیر از شماره 10 شروع شده و به شماره یک که پر مخاطب ترین نقطه گردشگران بوده، ترتیب بندی شده است.

مقاصد گردشگری میلیونرها

10- شیلی

شیلی کشوری واقع در آمریکای جنوبی است که دارای یکی از قدیمی ترین و غنی ترین فرهنگ ها و همچنین مناظر بسیار زیبا و دیدنی است که سالانه میلیونرهای متعددی از این کشور بازدید می کنند. به همین دلیل در این کشور هتل های لوکسی طراحی و ساخته شده است که همواره میزبان مسافران مختلف هستند.

کشور شیلی 

9- ترکیه از مقاصد گردشگری افراد میلیونر:

به نقل از " Barber " اخیرا پس از مشکلات متفاوتی که میان ترکیه و بریتیش ایرویز وجود داشت، نهایتا مسیر مستقیم میان شهر دالامان ترکیه که یکی از شهر های توریستی و تفریحی این کشور است با این خط هوایی بازگشایی شد. با این حال به دلیل ساحل و دریاهای فیروزه ای که این منطقه در قلب خود جای داده است، بسیار محبوب می باشد و برای پذیرایی از مهمانان و افراد توریست هتل های گوناگونی ساخته شده است.

کشور ترکیه

8- سیشل از مقاصد میلیونرها:

این کشور، کوچکترین کشور قاره آفریقا می باشد که از 115 جزیره تشکیل شده است که به همین دلیل کشوری با سواحل متعدد و مختلفی است که میلیونرهای مختلفی در آن حضور دارند و وقت گذرانی می کنند. با این حال آقای ماکسین آلبرت در مورد این کشور این گونه گفت که همانند یک مخفیگاه زیبا برای افراد ثروتمند و سلطنتی است.

سیشل

7- میانمار از مقاصد میلیونرها در سال 2019:

میانمار کشوری در آسیای شرقی می باشد که طبق گزارشات اخیر دارای 60 میلیون نفر جمعیت است و با این حال از گذشته تا هم اکنون یکی از مقاصد لوکس و مجلل تفریحی در جهان می باشد که سالانه افراد توریست و ثروتمند از این منطقه بازدید می کنند. اما یکی از مهم ترین بخش هایی که به میزان زیادی از آن بازدید می شود، مراسم هایی است که در معابد توسط راهبان انجام می شود.

میانمار

6- رواندا از مقاصد گردشگری میلیونرها:

رواندا کوچکترین کشور در مرکز آفریقا می باشد که بیشتر به دلیل آب و هوای استوایی و مناطق سرسبزی که دارد بسیار شناخته شده است که در سال 2018 میلادی توسط مجله " Luxury Travel Mag " به عنوان پربازدیدترین و محبوب ترین منطقه آفریقا نامیده شد. با این حال این مقصد دارای سه پارک ملی با نام های Akagera ، Nyungwe و Volcanoes می باشد.

رواندا

5- کشور بوتان یکی از مقاصد گردشگری میلیونرها:

کشور بوتان یکی از کشورهای قدیمی با جمعیت 800 هزار نفری در جنوب آسیا است که سازه های آن بسیار محبوب هستند و اکثر آنها در مسیرهای کوهستانی و همچنین دامنه کوه ها احداث شده اند که این روزها این منطقه از کره زمین تبدیل به یکی از مناطق گردشگری جهان شده است.

کشور بوتان

4- کلمبیا از مقاصد گردشگری میلیونرها:

کلمبیا یکی از کشورهای شناخته شده و معروف در آمریکای جنوبی است که ثروتمندان زیادی سالانه از این کشور و جنگل های نفس گیر آن بازدید می کنند که گاها به همراه اتومبیل های آفرود و یا حتی توسط هلی کوپتر انجام می شود و بعد از یک گشت و گذار لوکس، آنها به سبک سافاری در مناطق جنگلی در داخل چادر لحظات جالبی را می گذرانند.

کشور کلمبیا

3- ایسلند از مقاصد گردشگری افراد میلیونر :

این نام برای هر یک از ما بسیار شناخته شده است و علت آن هم می تواند محبوبیت این مطقه از کره زمین باشد. جالب است بدانید که نرخ هزینه های رزرو ایسلند در سال 2019 نسبت به 2018 دو برابر شده است و این تعجب آور نیست و به خودی خود در سال 2017 میلادی به عنوان یکی از مکان های برتر مسافرتی در سال 2017 بود.

این کشور دارای هتل های مجلل و گران قیمتی می باشد که دقیقا برای مشاهده شفق قطبی طراحی شده اند و فراتر از آن نیز غارهای کریستالی و ابشارهای دیدنی این کشور است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند.

ایسلند

2- ژاپن جزء مقاصد گردشگری افراد میلیونر:

اصلی ترین جزیره ژاپن به نام هونشو، چندین مقصد گردشگری لوکس در خود گنجانده است که از مهم ترین آنها می توان به سفر در روی قایق ساده در میان درختان با شکوفه های بنفش رنگ اشاره کرد که هزینه کرایه یک اتاق در این جزیره برای 3 روز و دو شب، 22 هزار دلار است که طبیعتا هزینه بسیار زیادی می باشد.

کشور ژاپن

1- بازدید افراد میلیونر از کشور مصر:

کشور مصر پربازدیدترین و محبوب ترین کشور جهان می باشد که به گفته باربر هزینه های سفر به این منطقه گردشگری نسبت به سال گذشته 3 برابر شده است که واقعا وحشتناک می باشد و با این وجود باز هم هزینه زیادی صرف آن می شود و میلیونرهای مختلفی از سطح جهان خواستار دید و بازدید هستند.

کشور مصر

همچنین موزه بزرگ مصر نیز که دقیقا مشرف به اهرام مصر ساخته شده است، هم اکنون بیش از 100 هزار آثار باستانی را در خود جای داده که اغلب آنها جدیدا به نمایش عموم گذاشته اند و با این حال این موزه بزرگترین موزه جهان خواهد بود که یک تمدن واقعی را کاملا تحت پوشش قرار داده است.

مقاصد گردشگری میلیونرها در سال 2019

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ف.ن
وبگردی