کریستیانو رونالدو و همسرش

گردنبند طلای همسر رونالدو + عکس

کد مطلب : 7006زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا 2014 و گلزنی کریستیانو رونالدو شبی رویایی برای این بازیکن پرتغالی و همسرش ایرینا شایک رقم خورد.

تیم فوتبال رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2014 بازی رویایی و باورنکردنی را انجام داد و توانست تیم همشری خود اتلتیکو را شکست داده و دهمین قهرمانی اروپا را از آن خود کند.

کریستیانو رونالدو که روزهای خوبی را پشت سر می گذارد و چندی قبل دومین توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را کسب کرده بود مدال طلای خودش را به گردن همسرش ایرینا شایک مدل معروف روسی انداخت.

کریستیانو رونالدو در کنار همسرش ایرینا شایک

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو معروف به کریستیانو رونالدو از سال 2009 پس از 196 بازی و به ثمر رساندن 84 گل برای این تیم انگلیسی به تیم رئال مادرید پیوست.

کریستیانو رونالدو همچنین 110 بازی ملی با 49 گل زده برای تیم ملی پرتغال را در کارنامه افتخارات خود دارد.

هنگامی که رونالدو 21 سال داشت، پدر الکلی او در 52 سالگی درگذشت؛ اما رونالدو الکل نمی نوشد و سیگار نمی کشد.

 در ماه مارس سال 2119، او صد هزار پوند به بیمارستانی اهدا کرد که سرطان مادرش را درمان کرده بود.

رونالدوبا زنی به نام (مرچه رومرو) مجری اسپانیایی تلویزیون پرتغال آشنا شد. هر چند اصلیت اسپانیایی دارد ولی در پرتغال به دنیا آمده و رشد کرده است. او با آشنایی خود با رونالدو تنفر خیلی ها را برانگیخت زیرا بسیاری از طرفداران رونالدو او را شایسته نامزدی فوتبالیست محبوب خود نمی دانستند و سایت های اینترنتی علیه او ایجاد کردند.(مرچه) نه سال از کریستیانو بزرگ تر بود و از همسر اولش طلاق گرفته بود. او در حال حاضر با ایرینا شایک زندگی می کند.

ژست رونالدو به سبک یاغی ایتالیایی سوژه رسانه ها

کریستیانو رونالدو که در بازی فینال موفق شد هفدهمین گل خود در این مسابقات را به ثمر برساند و همچنین رکورد خود را در این رقابت ها بهبود بخشید، ژست جالبی را از خود به نمایش گذاشت.

ژست عجیب رونالدو در فینال لیگ قهرمانان اروپا

وی به سبک ماریو بالوتلی مهاجم تیم ملی ایتالیا (ملقب به یاغی) به شادمانی پرداخت تا به نوعی عضلات در هم تنیده شده خود را به نمایش بگذارد و سوژه خوبی برای رسانه ها شود.

بالوتلی این شادی پس از گل خود را در نیمه نهایی یورو 2012 پس از به ثمر رساندن گل دوم خود به تیم ملی فوتبال آلمان به نمایش گذاشت.

ژست یاغی بالوتلی

 

گردنبند طلای همسر رونالدو + عکس

3.7193
این مطلب مفید بود ؟14449
منبع : اختصاصی نمناک - /م
وبگردی