گروگانگیری
پسر 13 ساله برای اینکه از پدر و مادرش اخاذی کند اقدام به راه انداختن یک عملیات گروگانگیری سوری توسط خودش نمود.

پسر 13 ساله اقدام گروگانگیری خودش کرد ! 

 پسر بچه ایی 13 ساله به نام "ژایئوجان " از جنوب غربی چین ، برای خرید تلفن همراه هوشمند دست به کاری تعجب برانگیز می زند تا خواسته ایی که مد نظرش بود و پدر و مادرش با آن مخالفت می کردند را ، برآورده سازد  به همین دلیل تصمیم می گیرد تا از پدر و مادرش اخاذی کند ؛ جزئیات این ماجرا را در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند. 

گروگانگیری جعلی

گروگان گرفته شدن پسر 13 توسط خودش ! 

پسر بچه13 ساله چینی از قرار معلوم تصمیم می گیرد تا گروگان گیری جعلی راصحنه سازی کند و بتواند 50000 یوان از مادر و پدرش جهت ربوده شدن خودش بگیرد . آدم ربایان به مادر "ژایئوجان "یک تصویر از فرزندش در حالیکه پارچه سفید در دهانش قرار دارد و در حال گریه کردن است ، ارسال می کنند و مادرش نیز تصویر پسرش را پلیس نشان داده و پلیس اظهار می کند این تصویر جعلی است و تصویر در شهر Leshan ثبت شده است . 
طبق گفته مادر "ژایئوجان "، در حدود ساعت 5 بعدازظهر از شماره ایی که برای شهر پکن بود به مادر این پسر بچه 13 ساله تماس گرفته می شود و مادرش تماس را پاسخ می دهد و در ابتدا صدای فرزندش که در حال گفتن :"مادر! مادر!" است را شنیده و سپس مادرش از او می پرسد "این شماره چه کسی است؟" و پسرش در پاسخ گفت "یک غریبه" و به گفته مادرش ناگهان تلفن قطع شده.
 
مجددا 3 ساعت بعد یک تماس تلفنی دیگر نیز دریافت کرد ، این بار با گریه کردن "ژایئوجان " در کنار نزدیکی ایستگاه قطار همراه بود و پس از آن تهدیدهایی با این مضامین "اگر می خواهید فرزندتان را نجات دهید باید 50000 یوان به نزدیکی ایستگاه قطار بیاورید و در غیر اینصورت او خواهد مرد"را دریافت نموده .
گروگان گیری دروغی

گروگانگیری پسر 13 ساله

مادر "ژایئوجان "هم در ادامه گفت " لطفا به پسر من آسیب نزنید ، پول شما آماده است !"در همین حین تلفن قطع می شود ؛ پیدا شدن "ژایئوجان " توسط پلیس در روز دوشنبه در اتاق یک هتل که پنهان شده بود. 
پس از پیداشدن "ژایئوجان " توسط پلیس ، او اظهار داشته که توسط 4 رباینده بوده شده و آنها این پسر بچه 13 ساله را با یک دستگاه تلفن همراه در یک اتاق در هتل تنها گذاشته اند . اظهارت این پسر بچه به مدت 2 روز بررسی می شوند و زمانیکه پلیس نتوانست هیچ ردی از ربایندگان پیدا کند ، حقیقت آشکار شده و به گفته این پسر بچه 13 ساله فقط قصد جلب توجه بیشتر پدر و مادرش و خرید تلفن همراه را داشته است .

گروگانگیری جعلی پسر 13 ساله برای اخاذی از پدرش

3.830
این مطلب مفید بود ؟237
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ک.ک
وبگردی