گروگانگیری

4 گروگانگیر در ایوانکی دستگیر شدند + جزئیات

تاریخ انتشار : 30 آذر 1397کد مطلب : 39388تعداد نظرات : 1 نظر
فرمانده انتظامی گرمسار از دستگیری 4 گروگانگیر که فردی را از قم به گروگان گرفته بودند خبر داد.

گروگانگیری در قم دستگیری در ایوانکی

ایسنا:فرمانده انتظامی گرمسار گفت:چهار گروگان گیر که فردی را از قم به گروگان گرفته بودند، توسط پلیس ایوانکی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. 

محمد فوادیان ضمن تائید خبر دستگیری چهار نفر گروگان گیر در حوالی شهرستان ایوان کی در غرب استان سمنان، تاکید کرد:روز گذشته در شهر قم چهار نفر، یک شهروند 61 ساله را ربوده و گروگان می گیرند همچنین از خانواده وی 500 میلیون تومان پول نقد تقاضا می کنند که با اطلاع این موضوع به نیروی انتظامی قم، موضوع در دستور کار قرار می گیرد. 

وی افزود:به دلیل مجاورت گرمسار با قم، موضوع گروگانگیری و احتمال گریز متخلفان به سمت گرمسار نیز در دستور بررسی پلیس قرار گرفته و پس از بررسی و عملیات ویژه پلیسی افراد مذکور شناسایی می شوند. 

فرمانده انتظامی گرمسار، گفت:پس از تکمیل عملیات اطلاعاتی و شناسایی ویژه پلیسی از سوی ماموران خدوم ناجا در عملیاتی مشترک بین پلیس ایوان کی و قم محل اختفای چهار فرد گروگان گیر در حوالی ایوان کی شناسایی می شود. 

ناجا در برخورد با جرایم امنیتی جدی است 

فوادیان بیان کرد:عملیات نجات گروگان و همچنین دستگیری افرا متخلف با این پرونده با همکاری ناجای قم با کمال موفقیت انجام و شهروند گروگان گرفته شده نیز در سلامت کامل رها می شود. 

وی افزود:پرونده این افراد برای بررسی و رسیدگی قضایی به دادگستری ارسال می شود تا مجرمان به سزای اعمال خود برسند. 

فرمانده انتظامی گرمسار گفت:ناجا در مورد جرایمی که به موضوع امنیت شهروندان مرتبط باشد از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همچنین شدیدترین برخوردها را با متخلفان حوزه جرایم امنیتی و اجتماعی می کند از سوی دیگر ارتباط شهروندان با پلیس و سامانه 110 نیز می تواند در کشف جرم بسیار موثر باشد. 

فوادیان همچنین بیان داشت:مردم همچنین باید موارد ایمنی و احتیاط را نیز مد نظر خود قرار دهند تا زمینه وقوع جرم نیز پدید نیاید.

انتهای پیام/م

دستگیری 4 گروگانگیر در ایوانکی سمنان

25
این مطلب مفید بود ؟23
برچسب : گروگانگیری
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدمهدی1395-08-24
اره درسته همه اتوبوس های ترمینال هم ترددی نداشتن مادیدیم همه ماشینا داشتن بر میگشتن
10
وبگردی