گریم امیرحسین رستمی
عبدالله اسکندری گریمور سرشناس کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از گریم زنانه امیرحسین رستمی در یک فیلم رونمایی کرد.

متفاوت ترین گریم امیرحسین رستمی توسط عبدالله اسکندری

امیرحسین رستمی بازیگری که با بازی در سریال لیسسانسه ها و دودکش در میان مخاطبان تلویزیون به چهره محبوب تری تبدیل شد با دستان هنرمند معروف ترین گریمور ایران چهره جالب و متفاوتی را تجربه کرد.

عبدالله اسکندری یکی از سرشناس ترین گریمورهای ایران است که حضور فعالی در اینستاگرام دارد و هر از چندگاهی تصاویری از گریم هایش را منتشر میکند. این هنرمند کشورمان در جدیدترین پست اینستاگرامی اش عکسی از گریم جالب امیرحسین رستمی را منتشر کرد.

گریم امیرحسین رستمی با دستان هنرمند گریمور سرشناس

عبدالله اسکندری این عکس از گریم متفاوت و جالب امیرحسین رستمی را منتشر کرد.

امیرحسین رستمی

گریم زنانه امیرحسین رستمی

گریم زنانه امیرحسین رستمی توسط عبدالله اسکندری انجام شد و یکی از متفاوت ترین گریم هایی است که امیرحسین رستمی در طول دوران حرفه ای فعالیتش تجربه کرد.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون

امیرحسین رستمی درتله فیلم مرد خاکستری به کارگردانی سجاد شهریاری با گریمی زنانه جلوی دوربین رفت و به گفته خودش گریم این کار برایش از جذابیت ویژه ای برخوردار بود.

امیرحسین رستمی

امیر کاظمی ، هوتن شکیبا و امیرحسین رستمی در لیسانسه ها

امیرحسین رستمی یکی از چهره های محبوب تلویزیون است که با بازی در سریال های دودکش ، پادری و لیسانسه ها به محبوبیت بیشتری رسید.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی در ساخت ایران 2

این هنرمند کشورمان در جدیدترین کار نمایش خانگی به بازی در سریال ساخت ایران 2 پرداخت و در این سریال با محمدرضا گلزار ، امین حیایی ، محسن کیایی ، مهران احمدی ،سارا بهرامی و سحر دولتشاهی همبازی بود.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی در کنار بازیگران سریال دودکش

یکی دیگر از سریال های به یادماندنی امیرحسین رستمی در شبکه نمایش خانگی سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی بود. امیرحسین رستمی در سریال شهرزاد تجربه جدیدی در دنیای بازیگری کسب کرد و با مصطفی زمانی ، مهدی سلطانی ، هومن برق نورد ، ترانه علیدوستی ، شهاب حسینی و ... همبازی بود.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی در سریال شهرزاد

گریم زنانه امیرحسین رستمی توسط عبدالله اسکندری

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی