گریم جواد رضویان

گریم باورنکردنی جواد رضویان در کلاهی برای باران + عکس

تاریخ انتشار : 24 آذر 1393کد مطلب : 10316زمان مطالعه : 1 دقیقه
جواد رضویان که در فیلم کلاهی برای در نقش پیرزن حضور یافته است با انتشار عکسی در فضای مجازی از نتیجه 4 ساعت گریم توسط مسعود افشار پرده برداشت.

جواد رضوبان بازیگر جوان مشهور سینما و تلویزیون چهره بسیار آشنایی برای مخاطبان که اغلب در نقش های کمدی و طنز دیده میشود  جواد رضویان با انتشار این عکس از گریمش در نقش پیرزن در فیلم «کلاهی برای باران» نوشت:«سلام. برای این گریم تقریباً 4 ساعت زیر دست مسعود افشار عزیز می نشستم ولی فکر کنم ارزشش رو داشت».

گریم جالب جواد رضویان

سیدجواد رضویان از پدری قمی و مادر یزدی در شهر قم به دنیا آمد. وی به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان و امیر غفارمنش و بیژن بنفشه خواه همکلاس بود و به کمک آنها وارد این رشته شده است. جواد رضویان از سال 1373 در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است. در مجموعه های متعددی از جمله سیب خنده، مجیددلبندم و باغچه مینو... شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد. ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ این موفقیت را تکرار کرد.
 جواد رضویان یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران در سال های اخیر در کنار بازیگری تعدادی مجموعه و فیلم 90دقیقه ای هم ساخته است،وی فیلم های تلویزیونی لیموترش،به روح پدرم و مجموعه های قرارگاه سکونی،دو و نیم هفته و ارث بابام را کارگردانی کرده است.

گریم باورنکردنی جواد رضویان در کلاهی برای باران + عکس

4.745
این مطلب مفید بود ؟423
برگرفته از ایسنا - / ل
وبگردی