عبدالله اسکندری

مراحل گریم حرفه ای در اینستاگرام عبدالله اسکندری

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1395کد مطلب : 34882زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصاویری از مراحل مختلف یک گریم حرفه ای را که عبدالله اسکندری گریمور ماهر کشورمان در اینستاگرام منتشر کرد در ادامه مشاهده می کنید..

انتشار عکسی از عبدالله اسکندری گریمور مطرح

عبدالله اسکندری در سال 1324 در تهران متولد شد. چهره پردازی را از سال 1351 زیر نظر بیژن محتشم آغاز کرد.سی و دو سال تلاش بی وقفه و ارزشمند وی در عرصه چهره پردازی و تربیت شاگردان فراوانی که بسیاری از آنها هم اکنون جزو طراحان خوب چهره پردازی ایران هستند باعث شد تا مجله معتبر چهره پردازی Make-up artist، کشور ایران را در زمره ده کشور برتر جهان و اسکندری را جزو ده طراح مهم جهان در سال 1999 برگزیند.
وی تاکنون موفق به دریافت پنج سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر و نیز برنده تندیس خانه سینما شده است.
عبدالله اسکندری تاکنون بیش از یکصد و شصت پروژه سینمایی و تلویزیون را در ایران طراحی کرده است که از جمله آثار شاخص و به یاد ماندنی آن می شود به «هزاردستان»، «مثل آباد»، «سایه هایبلند باد»، «دست فروش به بانو»،ناصرالدین شاه آکتور سینما، روز واقعه، «بازمانده»، ساحره، «آدم برفی»، دلشدگان، مادر، مسافر ری و ... اشاره کرد.صفحه اینستاگرام این گریمور حرفه ای با عکس هایی از بازیگران مختلف در گریم های متفاوت به روز می شود.

عبدالله اسکندری گریمور مطرح سینما و تلویزیون اینباردر اینستاگرامش عکسی از مراحل مختلف یک گریم بسیار سنگین را برای طرفداران گریم منتشر کرد.

اسکندری با انتشار این عکس نوشت:

مراحل مختلف یک گریم حرفه ای بازیگر گری اولدمن گریمور(Greg cannom). مجبورم به دوستانی که گریم سریالهارا مقایسه میکنن جواب بدم بعضی ازهنرمندان عاشق بازی هستن بعضی هم دوستدارند خودشان باشن گناه گریمور چیست شما قاضی

 

انتشار عکسی از مراحل اجرای یک گریم سنگین و شگفت انگیز توسط عبدالله اسکندری

صفحه اجتماعی عبدالله اسکندری

مراحل گریم حرفه ای در اینستاگرام عبدالله اسکندری

4.533
این مطلب مفید بود ؟303
برگرفته از صفحه اجتماعی عبدالله اسکندری -/ر
وبگردی