بازیگر زن

پوشش و گریم عجیب و غریب بازیگران زن + عکس

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396کد مطلب : 47888زمان مطالعه : 1 دقیقه
عکسی از گریم متفاوت سه بازیگر زن مونا فرجاد ، شبنم فرشادجو و پانته آ پناهی برای نمایش هملت در تئاتر شهر در اینستاگرام با انتقادهای فراوانی روبه رو بود.

گریم و پوشش نامتعارف سه بازیگر زن

انتشار تصویری از گریم متفاوت سه بازیگر زن در تئاتر هیاهویی در اینستاگرام به پا کرد و عده ای در مقابل باب شدن این سبک گریم لب به اعتراض گشودند.

گریم متفاوت مونا فرجاد ، شبنم فرشادجو و پانته آ پناهی برای نمایش هملت که این روزها در سال اصلی تئاتر شهر بر روی صحنه رفته است.

یکی از بازیگران تئاتر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکسی از بازیگران نمایش تئاتر هملت به نمایش گذاشته که نوع گریم و پوشش آنها بسیار تعجب برانگیز و جای سوال و بحث دارد.

متاسفانه برای برخی از اهالی هنر در حوزه سینما، تئاتر و تلویزیون بازی در نقش های مختلف موجب شده تا تن به گریم های نامتعارف و پوشش هایی نامناسب بدهند، این عکس ها نه تنها نمایانگر پوشش مناسبی برای یک بانو ایرانی نخواهد بود بلکه برای آنان که خود الگویی برای قشر جوان به شمار میروند بسیار ناپسند نیز تلقی میشود.

پوشش ها و آرایش های نامتعارف و به دور از عرف بهانه عده ای برای انجام کارهای هنری است در حالیکه اصل یک هنر روحی متعالی دارد و برای رشد انسان باید به کار گرفته شود.

گریم خاص سه بازیگر زن در تئاتر هملت

بازیگر زن

گریم متفاوت سه بازیگر زن (مونا فرجاد ، شبنم فرشادجو و پانته آ پناهی)

پوشش و گریم عجیب و غریب بازیگران زن + عکس

2.536
این مطلب مفید بود ؟1818
برگرفته از افکار نیوز / م.ف
برچسب :
وبگردی