گزارش پرهیجان هواشناسی
یک کارشناس هواشناسی در تهیه گزارشی ، وضعیت آب و هوای طوفانی را به طور جالب و پرهیجانی توصیف کرد که با حاشیه های زیادی رو به رو شد.

زیاد کردن پیاز داغ در گزارش هواشناسی

شاید تا به حال برای شما پیش آمده باشد که بخواهید یک اتفاق یا یک صحنه ای که شما در آن حضور داشتید را در مقابل دوستانتان یا رسانه های دیگر تشریح نمایید که در حین این نوع تشریح شما سعی می کنید با هیجان بیش از حد توصیف کنید که مخاطبان خود را وجه بیاورید.

این نوع رفتار یا عادت به نحوی شاید در برخی از ما انسان ها وجود داشته باشد که همیشه قصدا داریم تا شرایط را به نحوی توصیف کنیم که مخاطب را به وجه بیاوریم. برای مثال اخیرا یک کارشناس هواشناسی در طی یک گزارش شروع به توصیف طوفان شدیدی کرد که متاسفانه با حاشیه های بسیار زیادی روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گزارش هواشناسی

گزارش وضعیت آب و هوا توسط کارشناس هواشناسی

آقای " مایک سایدل " یکی از کارشناسان هواشناسی در کارولینای شمالی در طی گزارشی ، وضعیت آب و هوای طوفانی آن منطقه را به نحوی توصیف می کرد که گویی طوفان در حال بلند کردن وی از روی زمین بود که ناگهان دو نفر پیاده با حالت معمولی در حال حرکت کردن بودند طوفانی که آقای سایدل در حال توصیف آن بود، گویی در چند متری وی طوفان سبک تری در حال وزیدن بود!!

حتی وی برای آنکه نشان دهد طوفان شدیدی در حال وزیدن است ، یک دستمال مشکی رنگ را به هوا پرتاب می کند و طبیعتا دستمال با وزن بسیار سبکش در هوا جابجا می شود.

اما در کل منظور آن نبود که هیچ طوفانی در حال وزیدن نبود!!طوفان در حال وزیدن بود و اما به نحوی نبود که بتواند انسان ها و درختان را از جایشان بلند کند.

این گزارش بارها و بارها در صفحات مجازی منتشر شده است و به طبع کاربران زیادی نسبت به آقای مایک سایدل واکنش نشان دادند.

ویدیو گزارش جالب هواشناسی

گزارش جالب وضعیت آب و هوا توسط کارشناس هواشناسی

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : هواشناسی
وبگردی