گواهی نامه دست نویس
مرد تنبل چینی زمانیکه توسط پلیس منطقه لیوژو چین متوقف شد، توانست با گواهی نامه دست نویس خود جزء یکی از ویروسی ترین تصاویر و خبرهای اخیر شود.

گواهی نامه دست نویس مرد تنبل چینی!

از مهم ترین و اصلی ترین سوانحی که ما انسان ها عامل اصلی آن هستیم و روزانه تعداد زیادی از انسان ها جان خود را در طی آن از دست می دهند، تصادفات جاده ای می باشند که توانسته اند به میزان زیادی در آمار مرگ و میر تاثیر بگذارند. با این حال برخی تصور می کنند که اتومبیل ها و سایر وسایل حمل و نقل مسبب مرگ هستند که متاسفانه این گونه نیست و این ما انسان ها هستیم که این وسیله کارآمد را مرگبار کرده ایم و منجر به تغییر ذهنیت این افراد شده ایم.

از این رو مهم ترین علت این نوع اتفاقات در جهان، عدم رعایت برخی قوانین کلیدی و اصلی رانندگی است که توانسته اند منجر به بروز چنین مشکلی شوند که حتی برخی از رانندگان داشتن گواهی نامه را امری اشتباه می دانند و براین باور هستند که گواهی نامه و قوانین رانندگی تنها یک نوشته هستند و لزومی به کسب مهارت در آن نیست.

برای مثال اخیرا پلیس منطقه لیوژو کشور چین بعد از انتشار آن در صفحات مجازی توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود و تبدیل به یکی از شوکه کننده ترین خبرها شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا زمانیکه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه لیوژو کشور چین یک موتورسیکلت را متوقف نمود با اتفاق عجیبی روبرو شد و آن هم این بود که این راننده بی مسئول و تنبل تلاشی برای کسب گواهی ننموده بود و برای رفع نیاز گواهی نامه ای دست نویس برای خودش طراحی نموده بود که با حاشی متعددی روبرو گشت.

بطور کلی تقلب در اسناد رسمی یک جرم محسوب می شود که متاسفانه با پیشرفت جهان باز هم برخی هستند که به راحتی آنها را جعل می کنند و به گونه ای جعل می نمایند که به سختی می توان تفاوت آن و اصل آنرا درک نمود. اما این مرد تنبل گویا از قرار معلوم در حال کشیدن نقاشی بوده است که بتواند پلیس را گول بزند!

با این حال مامور پلیسی که این موتورسوار را به نحوی کشف نموده بود، انتظار نداشت که بتواند جالب ترین و در عین حال عجیب ترین گواهی نامه عمر کاری اش را مشاهده کند و در نهایت موتور سیکلت این مرد توسط پلیس متوقف شده است و تصاویر این گواهی نامه دست نویس بچه گانه یکی از ویروسی ترین تصاویر اخیر در چین بود.

گواهی نامه دست نویس مرد تنبل چینی! + تصاویر

328
این مطلب مفید بود ؟1711
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی