اکسپریا C6 اولترا
سونی قصد دارد تلفن هوشمند جدیدی با نام اکسپریا C6 اولترا معرفی کند. حال تصاویری از این محصول فاش شده که نشان از دوربین سلفی بزرگ آن دارد. همراه ما باشید.

تصاویر گوشی سونی اکسپریا C6 لو رفت

این روز ها شرکت های تولید کننده تلفن هوشمند در تلاش هستند تا در کنار دوربین دستگاهشان، فلشی قدرتمند نیز برای آن در نظر بگیرند. برخی این کار را از طریق فلش های مجزا انجام می دهند و برخی دیگر سعی دارند 10 فلش را درون یک دستگاه جای دهند. اخیرا تصاویری از محصول جدید شرکت سونی فاش شده است که در آن شاهد دوربین بزرگی در بخش جلویی دستگاه برای ثبت تصاویر سلفی هستیم و البته فلش نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

تصاویر اکسپریا C6 اولترا
 
تصاویر گوشی اکسپریا c6

دوربین اکسپریا C6 اولترا
 
نمای پشت گوشی اکسپریا c6

اکسپریا c6

عکس های سونی اکسپریاc6


همان طور که می دانید، محصولات سونی اغلب شباهت بسیاری به یکدیگر دارند ولی بزرگ شدن دوربین و برخی تغییرات ریز دیگر باعث می شود که بدانیم این تصاویر مربوط به اکسپریا C5 اولترا نیست و این تلفن هوشمند اکسپریا C6 اولترا نام دارد. هر دو محصول دارای نمایشگری 6 اینچی هستند و البته در این تلفن هوشمند جدید با وجود اینکه حاشیه بالا و پایین دستگاه همچنان بزرگ است، اما به اندازه ای بزرگ نیست که در تصاویر رندر دیده می شد. علاوه بر این، محصول مذکور دوربین سلفی بزرگ تری دارد و محل قرارگیری این دوربین به لوگو سونی نزدیک تر شده است.

عکس های اکسپریا c6
 
عکس های فاش شده از اکسپریا c6

مشخصات اکسپریا C6 اولترا


برخلاف سری اکسپریا Z و اکسپریا X، سری اکسپریا C سونی اغلب از مشخصات میان رده ای بهره می برند ولی فعلا نمی دانیم که Xperia C6 Ultra دارای چه مشخصاتی است. به احتمال زیاد در طول روز های آینده اخبار بیشتری در خصوص این محصول منتشر می شود.

تصاویر گوشی سونی اکسپریا C6 اولترا لو رفت

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برگرفته از برترینها/م.ن
برچسب : گوشی
وبگردی